REZULTATI
18. WORLD ARDF CHAMPIONSHIPS 2016
Albena (Bolgarija), 06.09.2016
GENERALNA RAZVRSTITEV:
1. |
Tatyana OVCHINNIKOVA |
RUS |
66:02 |
5 |
- |
532 |
28 |
|
|
2. |
Luchana NAUMENKO |
UKR |
66:06 |
5 |
- |
430 |
24 |
|
|
3. |
Maria DEPTULSKA |
POL |
79:32 |
5 |
- |
304 |
35 |
|
|
4. |
Kateřina BŽATKOVÁ |
CZE |
80:33 |
5 |
- |
608 |
29 |
|
|
5. |
Kristina PISKAREVA |
RUS |
82:56 |
5 |
- |
541 |
45 |
|
|
6. |
Andrea DIAKSOVA |
BUL |
83:28 |
5 |
- |
6 |
22 |
|
|
7. |
Katarína KOŠUTOVÁ |
SVK |
88:39 |
5 |
- |
321 |
18 |
|
|
8. |
Polina ROGOVINSKAIA |
RUS |
89:23 |
5 |
- |
540 |
4 |
|
|
9. |
Valentina MARCU |
ROM |
92:17 |
5 |
- |
67 |
34 |
|
|
10. |
Anastasiia ISHCHENKO |
UKR |
101:45 |
5 |
- |
431 |
1 |
|
|
11. |
Anna SOBOTKOVÁ |
CZE |
103:35 |
5 |
- |
106 |
44 |
|
|
12. |
Patritsia TSENKOVA |
BUL |
104:49 |
5 |
- |
8 |
38 |
|
|
13. |
Justýna BOUCHALOVÁ |
CZE |
105:50 |
5 |
- |
107 |
11 |
|
|
14. |
Yana PETROVSKA |
UKR |
109:59 |
5 |
- |
432 |
48 |
|
|
15. |
Eva DIAKSOVA |
BUL |
112:00 |
5 |
- |
7 |
7 |
|
|
16. |
Barbora FILOVÁ |
SVK |
115:49 |
5 |
- |
322 |
37 |
|
|
17. |
Nanako WASHIYA |
JPN |
116:22 |
3 |
- |
203 |
31 |
|
|
|
Jun Le LIU |
CHN |
140:47 |
3 |
- |
60 |
3 |
|
izven časa |
|
Zhao Fei Fan JIANG |
CHN |
150:36 |
3 |
- |
63 |
23 |
|
izven časa |
|
Tatiana CHIREEVA |
MDA |
167:46 |
3 |
- |
260 |
2 |
|
izven časa |
|
Moeno UMEHARA |
JPN |
151:49 |
2 |
- |
204 |
6 |
|
izven časa |
1. |
Svetlana RAIKOVA |
RUS |
57:37 |
5 |
- |
504 |
8 |
|
|
2. |
Michaela OMOVÁ |
CZE |
64:06 |
5 |
- |
108 |
34 |
|
|
3. |
Lenka VORÁČKOVÁ |
CZE |
65:39 |
5 |
- |
601 |
16 |
|
|
4. |
Natalia GIKLOVA |
RUS |
66:47 |
5 |
- |
502 |
31 |
|
|
5. |
Anastasia DENISOVA |
BLR |
71:55 |
5 |
- |
37 |
21 |
|
|
6. |
Yevheniia VEREMEIENKO |
UKR |
74:19 |
5 |
- |
427 |
29 |
|
|
7. |
Ekaterina KOLOMNINA |
RUS |
75:20 |
5 |
- |
512 |
43 |
|
|
8. |
Antoaneta DIAKSOVA |
BUL |
76:20 |
5 |
- |
9 |
40 |
|
|
9. |
Oleksandra PARKHOMENKO |
UKR |
80:09 |
5 |
- |
428 |
41 |
|
|
10. |
Hana FUČÍKOVÁ |
CZE |
81:34 |
5 |
- |
109 |
44 |
|
|
11. |
Jana MACINSKÁ |
SVK |
82:28 |
5 |
- |
330 |
45 |
|
|
12. |
Iveta DAPKUTE |
LTU |
84:42 |
5 |
- |
261 |
12 |
|
|
13. |
Olena FURSA |
UKR |
86:31 |
5 |
- |
426 |
11 |
|
|
14. |
Iveta ZASHEVA |
BUL |
86:43 |
5 |
- |
11 |
18 |
|
|
15. |
Veronika DOLNÍKOVÁ |
SVK |
87:37 |
5 |
- |
329 |
2 |
|
|
16. |
Ana ČUFER |
SLO |
97:01 |
5 |
- |
341 |
24 |
|
|
17. |
Urszula BYRDY |
POL |
98:46 |
5 |
- |
307 |
25 |
|
|
18. |
Lori HUBERMAN |
USA |
110:35 |
5 |
- |
458 |
28 |
|
|
19. |
Miriam KRÁLOVÁ |
SVK |
111:54 |
5 |
- |
328 |
20 |
|
|
20. |
Kathrin BERSE |
GER |
113:09 |
5 |
- |
136 |
5 |
|
|
21. |
Petra LEVIČAR |
SLO |
114:31 |
5 |
- |
342 |
6 |
|
|
22. |
Stanimira VALCHEVA |
BUL |
117:57 |
5 |
- |
10 |
23 |
|
|
23. |
Ru Yu YAN |
CHN |
132:45 |
5 |
- |
53 |
35 |
|
|
24. |
Silvia PALANCIUC |
MDA |
121:15 |
4 |
- |
252 |
14 |
|
|
25. |
Margarita COVALIOVA |
MDA |
136:44 |
4 |
- |
257 |
32 |
|
|
26. |
Yun Zhou LI |
CHN |
124:18 |
3 |
- |
61 |
1 |
|
|
27. |
Wen Yan ZHANG |
CHN |
109:28 |
2 |
- |
55 |
37 |
|
|
28. |
Nina RADI |
SLO |
139:41 |
2 |
- |
343 |
38 |
|
|
|
Alexandra BONDARENCO |
USA |
146:26 |
4 |
- |
452 |
7 |
|
izven časa |
|
Arisa SATO |
JPN |
193:26 |
4 |
- |
205 |
26 |
|
izven časa |
|
Iulia FEDORINA |
MDA |
|
0 |
- |
253 |
48 |
|
odstopil |
1. |
Ruslan ZOLOCHEVSKYI |
UKR |
50:58 |
5 |
- |
424 |
27 |
|
|
2. |
Martin ŠIMÁČEK |
CZE |
54:33 |
5 |
- |
605 |
37 |
|
|
3. |
Vladimir BAKCHINOV |
RUS |
58:59 |
5 |
- |
501 |
35 |
|
|
4. |
Ivanov NIKITA |
RUS |
59:02 |
5 |
- |
524 |
32 |
|
|
5. |
Ján CUNINKA |
SVK |
60:38 |
5 |
- |
319 |
23 |
|
|
6. |
Dominik ŠROM |
CZE |
63:13 |
5 |
- |
607 |
11 |
|
|
7. |
Martin KINC |
CZE |
65:38 |
5 |
- |
604 |
16 |
|
|
8. |
Martin SAVOV |
BUL |
66:43 |
5 |
- |
3 |
30 |
|
|
9. |
Ruslan NADTOCHYI |
UKR |
70:17 |
5 |
- |
422 |
3 |
|
|
10. |
Pavel DOCHEV |
BUL |
71:23 |
5 |
- |
1 |
4 |
|
|
11. |
Lukáš RAČKO |
SVK |
73:25 |
5 |
- |
318 |
46 |
|
|
12. |
Artem PALAMARCHUK |
UKR |
73:26 |
5 |
- |
423 |
41 |
|
|
13. |
Rolandas VOLBIKAS |
LTU |
73:59 |
5 |
- |
233 |
6 |
|
|
14. |
Nils STEIN |
GER |
80:07 |
5 |
- |
155 |
31 |
|
|
15. |
Marko KUŽNER |
SLO |
81:36 |
5 |
- |
344 |
21 |
|
|
16. |
Tomáš JURČÍK |
SVK |
82:23 |
5 |
- |
320 |
9 |
|
|
17. |
Zuraw WIKTOR |
POL |
83:09 |
5 |
- |
312 |
10 |
|
|
18. |
Andrei GHERGHESCU |
ROM |
86:23 |
5 |
- |
101 |
22 |
|
|
19. |
Tsenko TSENKOV |
BUL |
90:30 |
5 |
- |
2 |
34 |
|
|
20. |
Alexandru GHERGHESCU |
ROM |
91:43 |
5 |
- |
102 |
47 |
|
|
21. |
Jan GROSMAN |
POL |
103:18 |
5 |
- |
303 |
36 |
|
|
22. |
Nuo Ge DAI |
CHN |
113:46 |
5 |
- |
56 |
25 |
|
|
23. |
Musiala BARTOSZ |
POL |
119:44 |
5 |
- |
310 |
19 |
|
|
24. |
Chiaki MATSUO |
JPN |
133:37 |
5 |
- |
212 |
17 |
|
|
25. |
Evgenii PANKRATOV |
RUS |
59:13 |
4 |
- |
522 |
13 |
|
|
26. |
Zhen Hai HOU |
CHN |
130:21 |
4 |
- |
52 |
2 |
|
|
27. |
Yutaro KAWASOE |
JPN |
122:01 |
2 |
- |
211 |
8 |
|
|
28. |
Hayato NAKAYAMA |
JPN |
135:53 |
2 |
- |
210 |
44 |
|
|
|
Xun Tai LI |
CHN |
155:05 |
4 |
- |
57 |
39 |
|
izven časa |
1. |
Bogdan RODIONOV |
RUS |
53:43 |
6 |
- |
514 |
33 |
|
|
2. |
Karel FUČÍK |
CZE |
54:42 |
6 |
- |
110 |
24 |
|
|
3. |
Oleksandr MARCHUK |
UKR |
55:52 |
6 |
- |
416 |
13 |
|
|
4. |
Oleksii IVANKO |
UKR |
57:01 |
6 |
- |
415 |
31 |
|
|
5. |
Jakub OMA |
CZE |
59:46 |
6 |
- |
112 |
47 |
|
|
6. |
Ivan RODIONOV |
RUS |
63:49 |
6 |
- |
513 |
12 |
|
|
6. |
Sergii SHTANKO |
UKR |
63:49 |
6 |
- |
417 |
38 |
|
|
8. |
Jakub ŠROM |
CZE |
64:53 |
6 |
- |
603 |
9 |
|
|
9. |
Michail KIRGETOV |
RUS |
65:58 |
6 |
- |
527 |
44 |
|
|
10. |
Alexandru BABEU |
ROM |
66:11 |
6 |
- |
65 |
37 |
|
|
11. |
Algirdas BARTKEVICIUS |
LTU |
68:16 |
6 |
- |
236 |
25 |
|
|
12. |
Jakub KURIAK |
SVK |
69:58 |
6 |
- |
326 |
43 |
|
|
13. |
Peter VISKUP |
SVK |
72:23 |
6 |
- |
324 |
30 |
|
|
14. |
David ČUFER |
SLO |
75:53 |
6 |
- |
345 |
20 |
|
|
15. |
Kestutis RUZGIS |
LTU |
78:14 |
6 |
- |
234 |
3 |
|
|
16. |
Mindaugas NAKVOSAS |
LTU |
78:57 |
6 |
- |
235 |
41 |
|
|
17. |
Alexander HERGERT |
GER |
82:25 |
6 |
- |
141 |
5 |
|
|
18. |
Marek KUBISIAK |
POL |
83:15 |
6 |
- |
302 |
32 |
|
|
19. |
Adam KRÁL |
SVK |
83:25 |
6 |
- |
323 |
14 |
|
|
20. |
Niko GABERC |
SLO |
84:24 |
6 |
- |
346 |
45 |
|
|
21. |
Alex VODENICHAROV |
BUL |
91:05 |
6 |
- |
13 |
22 |
|
|
22. |
Alexandru CIOCANEU |
ROM |
95:03 |
6 |
- |
69 |
28 |
|
|
23. |
Alexei BUCSA |
MDA |
98:47 |
6 |
- |
254 |
36 |
|
|
24. |
Stefan SAVOV |
BUL |
104:09 |
6 |
- |
4 |
8 |
|
|
25. |
Stipe PREDANIĆ |
CRO |
105:00 |
6 |
- |
105 |
10 |
|
|
26. |
Zi Qiu PAN |
CHN |
105:58 |
6 |
- |
59 |
42 |
|
|
27. |
Xiao Nian PU |
CHN |
111:06 |
6 |
- |
54 |
27 |
|
|
28. |
Jia Lin GAN |
CHN |
115:18 |
6 |
- |
58 |
2 |
|
|
29. |
Gábor PAP |
HUN |
117:07 |
6 |
- |
157 |
17 |
|
|
30. |
Andrej ŽNIDARIČ |
SLO |
123:00 |
6 |
- |
347 |
7 |
|
|
31. |
Radu FRASINESCU |
MDA |
96:11 |
5 |
- |
256 |
16 |
|
|
32. |
Svetoslav STOYANOV |
BUL |
80:44 |
4 |
- |
30 |
34 |
|
|
33. |
Kai PASTOR |
GER |
81:38 |
4 |
- |
142 |
18 |
|
|
34. |
Gábor SZABÓ |
HUN |
114:03 |
4 |
- |
156 |
15 |
|
|
35. |
Gheorghii GRAJDEAN |
MDA |
118:57 |
4 |
- |
255 |
29 |
|
|
36. |
Kang Woo LEE |
KOR |
120:24 |
4 |
- |
354 |
26 |
|
|
37. |
Yoshifumi KIKUICHI |
JPN |
113:49 |
3 |
- |
215 |
40 |
|
|
38. |
Li HSUEH-HSIEN |
ROC |
127:15 |
3 |
- |
103 |
6 |
|
|
39. |
Kris DE ROCKER |
BEL |
128:57 |
3 |
- |
48 |
11 |
|
|
40. |
Yuto ADACHI |
JPN |
133:47 |
3 |
- |
214 |
4 |
|
|
41. |
Kentaro KUROGI |
JPN |
135:16 |
3 |
- |
213 |
19 |
|
|
42. |
Yang CHENG-HAN |
ROC |
107:33 |
2 |
- |
104 |
23 |
|
|
|
Dzmitry TAUPEKA |
BLR |
140:19 |
5 |
- |
41 |
46 |
|
izven časa |
|
Maarten DE ROCKER |
BEL |
153:23 |
4 |
- |
49 |
21 |
|
izven časa |
|
Musiala HUBERT |
POL |
63:49 |
B |
- |
311 |
39 |
|
brez TX |
1. |
Mihály MUCSI |
HUN |
50:40 |
5 |
- |
159 |
31 |
|
|
2. |
Remigijus MASILIONIS |
LTU |
53:33 |
5 |
- |
239 |
29 |
|
|
3. |
Iurii DAVYDENKO |
UKR |
53:52 |
5 |
- |
419 |
13 |
|
|
4. |
Vladislav KAZYMOV |
RUS |
53:53 |
5 |
- |
531 |
33 |
|
|
5. |
Maksym REDKA |
UKR |
55:58 |
5 |
- |
418 |
38 |
|
|
6. |
Kostiantyn ZOLOCHEVSKYI |
UKR |
59:27 |
5 |
- |
420 |
34 |
|
|
7. |
Daniel ŠÍSTEK |
CZE |
60:31 |
5 |
- |
123 |
4 |
|
|
8. |
Eduard GODUNOV |
RUS |
64:42 |
5 |
- |
517 |
7 |
|
|
9. |
Jon SLETVOLD |
NOR |
65:22 |
5 |
- |
249 |
32 |
|
|
10. |
Antonín ŠINDELKA |
CZE |
66:09 |
5 |
- |
122 |
22 |
|
|
11. |
Martin LERJEN |
SUI |
68:14 |
5 |
- |
413 |
44 |
|
|
12. |
Vadim AFONKIN |
USA |
73:16 |
5 |
- |
463 |
35 |
|
|
13. |
Gintaras DAPKUS |
LTU |
75:25 |
5 |
- |
238 |
5 |
|
|
14. |
Ivo JEREB |
SLO |
76:11 |
5 |
- |
348 |
28 |
|
|
15. |
Egidijus NAVICKAS |
LTU |
77:23 |
5 |
- |
237 |
37 |
|
|
16. |
Zbyněk ŽÁČEK |
CZE |
78:34 |
5 |
- |
121 |
48 |
|
|
17. |
Vadim PETROV |
RUS |
80:54 |
5 |
- |
521 |
41 |
|
|
18. |
Viira ANDRES |
EST |
82:35 |
5 |
- |
132 |
3 |
|
|
19. |
Zlatin KOSTOV |
BUL |
83:28 |
5 |
- |
14 |
21 |
|
|
20. |
Henrik LINDELL |
SWE |
89:51 |
5 |
- |
409 |
30 |
|
|
21. |
Sergey CHERNIAVSKY |
GER |
90:14 |
5 |
- |
145 |
24 |
|
|
22. |
Adrian MARCU |
ROM |
92:26 |
5 |
- |
100 |
39 |
|
|
23. |
Robin BISHOP |
GBR |
93:32 |
5 |
- |
446 |
9 |
|
|
24. |
Toshiyuki SAITO |
JPN |
96:35 |
5 |
- |
216 |
18 |
|
|
25. |
Lajos KRAJCÁR |
HUN |
97:15 |
5 |
- |
158 |
46 |
|
|
26. |
Uwe REICHEL |
GER |
100:48 |
5 |
- |
143 |
40 |
|
|
27. |
Nikolai MITEV |
BUL |
103:56 |
5 |
- |
15 |
45 |
|
|
28. |
Gede TARMO |
EST |
104:45 |
5 |
- |
133 |
27 |
|
|
29. |
Michael LERJEN |
SUI |
105:12 |
5 |
- |
414 |
8 |
|
|
30. |
Gerald EICHLER |
GER |
108:37 |
5 |
- |
144 |
12 |
|
|
31. |
Keijo LEHTOSAARI |
FIN |
108:47 |
5 |
- |
134 |
26 |
|
|
32. |
Kenneth HARKER |
USA |
110:18 |
5 |
- |
457 |
17 |
|
|
33. |
Andrej TROJER |
SLO |
111:02 |
5 |
- |
349 |
15 |
|
|
34. |
Miroslav KUŽNER |
SLO |
115:01 |
5 |
- |
353 |
43 |
|
|
35. |
Zoltán SZŰK |
HUN |
127:26 |
5 |
- |
163 |
2 |
|
|
36. |
Jenica MEREUTA |
ROM |
128:25 |
5 |
- |
70 |
23 |
|
|
37. |
Ivailo IVANOV |
BUL |
137:40 |
5 |
- |
16 |
10 |
|
|
38. |
Pehr-Axel NORDWAEGER |
SWE |
124:23 |
4 |
- |
410 |
16 |
|
|
39. |
David HEALE |
GBR |
133:19 |
4 |
- |
447 |
25 |
|
|
40. |
Xu Zhang YAN |
CHN |
135:19 |
4 |
- |
62 |
1 |
|
|
41. |
Jong Mo KIM |
KOR |
79:33 |
3 |
- |
358 |
20 |
|
|
42. |
Young Ho KIM |
KOR |
113:50 |
3 |
- |
357 |
6 |
|
|
43. |
Tomomichi ISHIKAWA |
JPN |
114:17 |
3 |
- |
218 |
14 |
|
|
44. |
Shigeru SHIMIZU |
JPN |
132:00 |
3 |
- |
217 |
47 |
|
|
45. |
Remigiusz RUTKOWSKI |
POL |
76:27 |
2 |
- |
306 |
19 |
|
|
46. |
Björn DINSE |
NED |
81:15 |
2 |
- |
244 |
11 |
|
|
|
Duck-Ki KIM |
KOR |
181:36 |
5 |
- |
356 |
36 |
|
izven časa |
Čas lova - 140 minut!
Posamezne kolone pri rezultatih pomenijo: doseženo mesto, priimek in ime, klub, čas lova, število odkritih oddajnikov, štartna številka in skupina, v kateri je tekmovalec štartal.
|
Predsednik ARG komisije: |
|
Ole GARPESTAD, LA2RR |