REZULTATI
9. BALKAN ARDF CHAMPIONSHIP 2014
Krushevo (Makedonija), 10.08.2014
GENERALNA RAZVRSTITEV:
1. |
Valentina MARCU |
ROM |
71:28 |
4 |
- |
16 |
2 |
|
|
2. |
Nejra IBRIŠIMOVIĆ |
BIH |
104:08 |
2 |
- |
17 |
7 |
|
|
1. |
Patricia TSENKOVA |
BUL |
51:49 |
5 |
- |
2 |
11 |
|
|
2. |
Lana PAR |
CRO |
81:35 |
5 |
- |
18 |
14 |
|
|
3. |
Jana KETE |
SLO |
100:02 |
5 |
- |
19 |
3 |
|
|
|
Cristina MERGEA |
ROM |
|
0 |
- |
20 |
6 |
|
odstopila |
1. |
Ana ČUFER |
SLO |
54:38 |
5 |
- |
22 |
14 |
|
|
2. |
Iveta ZASHEVA |
BUL |
74:51 |
5 |
- |
7 |
7 |
|
|
3. |
Daniela VALCHEVA |
BUL |
83:13 |
5 |
- |
6 |
8 |
|
|
4. |
Jerneja SAMEC |
SLO |
100:24 |
5 |
- |
23 |
11 |
|
|
5. |
Aleksandra MITROVSKA |
MKD |
104:15 |
5 |
- |
21 |
3 |
|
|
1. |
Antoaneta DYAKSOVA |
BUL |
52:03 |
5 |
- |
3 |
13 |
|
|
2. |
Stanimira VALCHEVA |
BUL |
52:57 |
5 |
- |
5 |
12 |
|
|
3. |
Nina RADI |
SLO |
68:17 |
5 |
- |
25 |
7 |
|
|
4. |
Željka KRUPKA |
CRO |
78:33 |
5 |
- |
24 |
15 |
|
|
|
Ramona Maria MANEA |
ROM |
|
0 |
- |
26 |
4 |
|
odstopila |
1. |
Simona CRETAN |
ROM |
56:59 |
5 |
- |
28 |
10 |
|
|
2. |
Brankica LAZAR-STOI |
MKD |
78:02 |
5 |
- |
30 |
3 |
|
|
3. |
Besima IBRIŠIMOVIĆ |
BIH |
110:18 |
4 |
- |
29 |
13 |
|
|
1. |
Ramiza FETAHOVIĆ |
BIH |
51:33 |
2 |
- |
31 |
10 |
|
|
1. |
Kiril VENEV |
BUL |
41:47 |
4 |
- |
9 |
13 |
|
|
2. |
Luka PAR |
CRO |
55:35 |
4 |
- |
32 |
11 |
|
|
3. |
Vasil ZASHEV |
BUL |
71:38 |
4 |
- |
15 |
4 |
|
|
4. |
Razvan VOICU |
ROM |
75:38 |
4 |
- |
37 |
16 |
|
|
5. |
Tomislav HARING |
SLO |
76:18 |
4 |
- |
35 |
1 |
|
|
6. |
Filip RAJH |
CRO |
103:57 |
4 |
- |
34 |
9 |
|
|
7. |
Luka ŠTEFANČIĆ |
CRO |
108:54 |
4 |
- |
33 |
8 |
|
|
8. |
Vasilije ILIĆ |
SRB |
122:06 |
4 |
- |
38 |
5 |
|
|
1. |
Leon KARAČIĆ |
CRO |
57:18 |
5 |
- |
39 |
12 |
|
|
2. |
Marko KUŽNER |
SLO |
63:54 |
5 |
- |
40 |
1 |
|
|
3. |
Tzenko TSENKOV |
BUL |
69:41 |
5 |
- |
4 |
9 |
|
|
4. |
Stefan OLTEANU |
ROM |
88:59 |
5 |
- |
41 |
17 |
|
|
5. |
Marco CVETANOSKI |
MKD |
101:50 |
5 |
- |
82 |
6 |
|
|
6. |
David STOJKOVSKI |
MKD |
109:20 |
5 |
- |
43 |
2 |
|
|
7. |
Muhamed IBRIŠIMOVIĆ |
BIH |
120:22 |
4 |
- |
42 |
16 |
|
|
|
Likas STOJKOVIC |
MKD |
|
0 |
- |
44 |
5 |
|
odstopil |
1. |
Alexandru GHERGHESCU |
ROM |
52:17 |
5 |
- |
48 |
13 |
|
|
2. |
Andrei GHERGHESCU |
ROM |
57:41 |
5 |
- |
47 |
9 |
|
|
3. |
Pavel DOCHEV |
BUL |
59:38 |
5 |
- |
8 |
17 |
|
|
4. |
Blaž HRVATIN |
SLO |
60:25 |
5 |
- |
46 |
10 |
|
|
5. |
Robert MUNTEANU |
ROM |
77:49 |
5 |
- |
49 |
2 |
|
|
6. |
Dino VUKOREPA |
CRO |
81:56 |
5 |
- |
45 |
1 |
|
|
|
Pece NEDESKI |
MKD |
|
0 |
- |
60 |
5 |
|
odstopil |
1. |
Tihomir DESPETOVIĆ |
CRO |
60:52 |
6 |
- |
50 |
13 |
|
|
2. |
Niko GABERC |
SLO |
63:09 |
6 |
- |
54 |
8 |
|
|
3. |
Danilo KUNŠEK |
SLO |
65:42 |
6 |
- |
55 |
10 |
|
|
4. |
Alexandru BABEU |
ROM |
72:17 |
6 |
- |
56 |
4 |
|
|
5. |
Dominik SOPIĆ |
CRO |
78:18 |
6 |
- |
52 |
6 |
|
|
6. |
Matevž ŠRAML |
SLO |
78:55 |
6 |
- |
27 |
16 |
|
|
7. |
Dragan LAZAREVSKI |
MKD |
80:21 |
6 |
- |
57 |
17 |
|
|
8. |
Nikola GROZDANOVIĆ |
SRB |
82:52 |
6 |
- |
59 |
11 |
|
|
9. |
Stipe PREDANIĆ |
CRO |
87:13 |
6 |
- |
51 |
5 |
|
|
10. |
Bojan VELKOVSKI |
MKD |
87:26 |
6 |
- |
58 |
1 |
|
|
11. |
Stefan WEIDLICH |
CRO |
88:52 |
6 |
- |
53 |
14 |
|
|
1. |
Ivo JEREB |
SLO |
63:42 |
5 |
- |
64 |
8 |
|
|
2. |
Viktor TSENKOV |
BUL |
63:57 |
5 |
- |
1 |
12 |
|
|
3. |
Adrian MARCU |
ROM |
82:37 |
5 |
- |
65 |
5 |
|
|
4. |
Zoran PEJIĆ |
SRB |
91:20 |
5 |
- |
62 |
11 |
|
|
5. |
Florin FIRESCU |
ROM |
103:33 |
5 |
- |
36 |
9 |
|
|
6. |
Dejan GROZDANOVIĆ |
SRB |
108:28 |
5 |
- |
61 |
1 |
|
|
7. |
Šemsudin KALTIĆ |
BIH |
112:43 |
5 |
- |
66 |
17 |
|
|
8. |
Sead IBRIŠIMOVIĆ |
BIH |
109:11 |
3 |
- |
67 |
6 |
|
|
9. |
Zoran ILIĆ |
SRB |
117:09 |
3 |
- |
63 |
3 |
|
|
1. |
Ivo KETE |
SLO |
59:46 |
5 |
- |
69 |
6 |
|
|
2. |
Pavel BABEU |
ROM |
60:06 |
5 |
- |
71 |
9 |
|
|
3. |
Stanko ČUFER |
SLO |
62:39 |
5 |
- |
70 |
2 |
|
|
4. |
Vladimir VINKO |
CRO |
67:18 |
5 |
- |
68 |
12 |
|
|
5. |
Mitko TOLEV |
MKD |
86:36 |
5 |
- |
72 |
15 |
|
|
6. |
Marian CVETANOSKI |
MKD |
112:58 |
4 |
- |
74 |
4 |
|
|
|
Panayot DANEV |
BUL |
|
0 |
- |
10 |
14 |
|
odstopil |
|
Done KOCOSKI |
MKD |
|
0 |
- |
73 |
16 |
|
odstopil |
|
Rusko RUSEV |
BUL |
|
0 |
- |
14 |
10 |
|
odstopil |
1. |
Tine BRAJNIK |
SLO |
57:37 |
5 |
- |
78 |
4 |
|
|
2. |
Hristo GARIPOV |
BUL |
60:40 |
5 |
- |
11 |
7 |
|
|
3. |
Asen TOMOV |
BUL |
62:32 |
5 |
- |
13 |
12 |
|
|
4. |
Vlad BOEV |
BUL |
66:35 |
5 |
- |
12 |
2 |
|
|
5. |
Branimir VINKO |
CRO |
71:38 |
5 |
- |
76 |
8 |
|
|
6. |
Zdravko IVAČIČ |
SLO |
76:56 |
5 |
- |
77 |
15 |
|
|
7. |
Zoran DIMITRIJEVIĆ |
SRB |
52:45 |
2 |
- |
75 |
17 |
|
|
8. |
Lazer PISTULLI |
ALB |
65:19 |
2 |
- |
83 |
1 |
|
|
1. |
Jože ONIČ |
SLO |
56:00 |
4 |
- |
79 |
14 |
|
|
2. |
Janez KUSELJ |
SLO |
61:23 |
4 |
- |
80 |
7 |
|
|
3. |
Abdurahman TERZIĆ |
BIH |
62:17 |
2 |
- |
81 |
3 |
|
|
Čas lova - 130 minut!
Posamezne kolone pri rezultatih pomenijo: doseženo mesto, priimek in ime, klub, čas lova, število odkritih oddajnikov, štartna številka in skupina, v kateri je tekmovalec štartal.
|
Predsednik ARG komisije: |
|
Djordje LAZAREVSKI, Z32LD |