REZULTATI
13. YOUTH IARU R1 ARDF CHAMPIONSHIPS 2012
Siauliai (Litva), 12.07.2012
GENERALNA RAZVRSTITEV:
1. |
Edit LAZORÍKOVÁ |
SVK |
46:01 |
4 |
- |
103 |
20 |
|
|
2. |
Elena PISARENKO |
RUS |
46:08 |
4 |
- |
18 |
27 |
|
|
3. |
Kristina PISKAREVA |
RUS |
50:31 |
4 |
- |
19 |
19 |
|
|
4. |
Elizaveta KOROTKOVA |
RUS |
65:35 |
4 |
- |
22 |
16 |
|
|
5. |
Elvira NYCHYPORUK |
UKR |
67:33 |
4 |
- |
36 |
14 |
|
|
6. |
Patritsia TSENKOVA |
BUL |
70:31 |
4 |
- |
62 |
15 |
|
|
7. |
Borislava MITKOVA |
BUL |
70:38 |
4 |
- |
63 |
21 |
|
|
8. |
Karyna KONOPLITSKA |
UKR |
71:03 |
4 |
- |
35 |
8 |
|
|
9. |
Anna NOVOPASHYNA |
UKR |
72:12 |
4 |
- |
34 |
18 |
|
|
10. |
Maria DEPTULSKA |
POL |
80:35 |
4 |
- |
77 |
13 |
|
|
11. |
Elena KUTYREVA |
RUS |
84:56 |
4 |
- |
20 |
11 |
|
|
12. |
Andreya DYAKSOVA |
BUL |
89:38 |
4 |
- |
61 |
10 |
|
|
13. |
Michalina KARWOWSKA |
POL |
101:06 |
4 |
- |
76 |
9 |
|
|
14. |
Charlota SVATKOVÁ |
CZE |
101:10 |
4 |
- |
52 |
3 |
|
|
15. |
Tereza SYNKOVÁ |
CZE |
104:18 |
4 |
- |
51 |
17 |
|
|
16. |
Anastasia GODUNOVA |
RUS |
105:13 |
4 |
- |
21 |
1 |
|
|
17. |
Liubov LEBEDIEVA |
UKR |
109:46 |
4 |
- |
33 |
6 |
|
|
18. |
Kateřina PAPEŽOVÁ |
CZE |
118:28 |
4 |
- |
50 |
12 |
|
|
19. |
Justýna BOUCHALOVÁ |
CZE |
119:37 |
4 |
- |
53 |
23 |
|
|
20. |
Elena PAVLOVA |
BUL |
103:14 |
3 |
- |
64 |
2 |
|
|
21. |
Barborka FILOVÁ |
SVK |
92:16 |
2 |
- |
102 |
26 |
|
|
22. |
Wiktoria KARWOWSKA |
POL |
101:35 |
2 |
- |
78 |
5 |
|
|
23. |
Lana PAR |
CRO |
109:48 |
2 |
- |
87 |
4 |
|
|
1. |
Luchana NAUMENKO |
UKR |
67:14 |
5 |
- |
30 |
24 |
|
|
2. |
Katarína KOŠÚTOVÁ |
SVK |
71:46 |
5 |
- |
104 |
22 |
|
|
3. |
Kateřina BŽATKOVÁ |
CZE |
71:51 |
5 |
- |
47 |
11 |
|
|
4. |
Iveta ZASHEVA |
BUL |
74:24 |
5 |
- |
71 |
8 |
|
|
5. |
Olga RUDNEVA |
UKR |
74:48 |
5 |
- |
31 |
32 |
|
|
6. |
Elena BUDAEVA |
RUS |
75:35 |
5 |
- |
25 |
26 |
|
|
7. |
Tatiana OVCHINNIKOVA |
RUS |
77:18 |
5 |
- |
24 |
17 |
|
|
8. |
Anna FENOGENOVA |
RUS |
82:27 |
5 |
- |
23 |
6 |
|
|
9. |
Michaela KUČOVÁ |
CZE |
86:15 |
5 |
- |
49 |
2 |
|
|
10. |
Hanna YEVSTYHNIEIEVA |
UKR |
92:06 |
5 |
- |
32 |
1 |
|
|
11. |
Alena PANFILOVA |
RUS |
94:36 |
5 |
- |
26 |
9 |
|
|
12. |
Stanimira VALCHEVA |
BUL |
94:52 |
5 |
- |
70 |
16 |
|
|
13. |
Yuliya KOBETS |
UKR |
97:02 |
5 |
- |
28 |
13 |
|
|
14. |
Ana ČUFER |
SLO |
97:35 |
5 |
- |
98 |
3 |
|
|
15. |
Akvile KOZENIAUSKAITE |
LTU |
104:05 |
5 |
- |
7 |
15 |
|
|
16. |
Barbora MATOUŠKOVÁ |
CZE |
104:45 |
5 |
- |
48 |
21 |
|
|
17. |
Anastasiya ZELENSKA |
UKR |
106:10 |
5 |
- |
29 |
20 |
|
|
18. |
Lidia LEKAN |
POL |
114:47 |
5 |
- |
79 |
12 |
|
|
19. |
Anastasiia PONOMAREVA |
RUS |
123:16 |
5 |
- |
27 |
28 |
|
|
20. |
Lucija ŠĆUR |
CRO |
148:36 |
2 |
- |
88 |
7 |
|
|
|
Kamile PETRAUSKAITE |
LTU |
70:00 |
0 |
- |
6 |
5 |
|
brez TX |
1. |
Oleg OMELCHENKO |
UKR |
41:32 |
4 |
- |
46 |
12 |
|
|
2. |
Jan PRIESSNITZ |
CZE |
45:46 |
4 |
- |
57 |
25 |
|
|
3. |
Georgii ZVONOV |
RUS |
48:04 |
4 |
- |
9 |
31 |
|
|
4. |
Bogdan ORLOV |
RUS |
51:59 |
4 |
- |
10 |
24 |
|
|
5. |
Serhii USTIANSKYI |
UKR |
52:58 |
4 |
- |
43 |
10 |
|
|
6. |
Kyrylo BARANNYK |
UKR |
55:19 |
4 |
- |
42 |
30 |
|
|
7. |
Robert POLÁK |
CZE |
56:22 |
4 |
- |
59 |
27 |
|
|
8. |
Arseniy KUSKOV |
RUS |
59:49 |
4 |
- |
11 |
8 |
|
|
9. |
Johannes GUMBRECHT |
GER |
59:51 |
4 |
- |
80 |
16 |
|
|
10. |
Matěj ŽÁČEK |
CZE |
66:07 |
4 |
- |
60 |
4 |
|
|
11. |
Ruslan ZOLOCHEVSKYI |
UKR |
71:18 |
4 |
- |
44 |
23 |
|
|
12. |
Rolandas VOLBIKAS |
LTU |
72:11 |
4 |
- |
2 |
14 |
|
|
13. |
Martin KINC |
CZE |
72:20 |
4 |
- |
58 |
13 |
|
|
14. |
Jure ZELIČ |
SLO |
78:12 |
4 |
- |
95 |
5 |
|
|
15. |
Bartosz MUSIAŁA |
POL |
79:09 |
4 |
- |
72 |
21 |
|
|
16. |
Vladimir BAKCHINOV |
RUS |
86:32 |
4 |
- |
8 |
20 |
|
|
17. |
Leon KRESINA |
CRO |
93:29 |
4 |
- |
90 |
19 |
|
|
18. |
Tsenko TSENKOV |
BUL |
95:07 |
4 |
- |
65 |
18 |
|
|
19. |
Alexander GUETT |
GER |
95:16 |
4 |
- |
84 |
9 |
|
|
20. |
Marko KUŽNER |
SLO |
98:10 |
4 |
- |
94 |
15 |
|
|
21. |
Martin SAVOV |
BUL |
99:35 |
4 |
- |
68 |
22 |
|
|
22. |
Stian EILERTSEN |
NOR |
117:11 |
4 |
- |
85 |
7 |
|
|
23. |
Boyan IVANDJIVKOV |
BUL |
120:51 |
4 |
- |
66 |
6 |
|
|
24. |
Marin PISKAČ |
CRO |
125:33 |
4 |
- |
91 |
11 |
|
|
25. |
Vladislav ANOSHKIN |
RUS |
140:33 |
4 |
- |
12 |
29 |
|
|
26. |
Domagoj LEVATIĆ |
CRO |
99:31 |
3 |
- |
89 |
3 |
|
|
|
Oleksandr STARKIN |
UKR |
155:42 |
3 |
- |
45 |
26 |
|
izven časa |
|
Mindaugas KAZAKEVICIUS |
LTU |
50:27 |
1 |
- |
1 |
1 |
|
brez TX |
1. |
Pavel HLADÍK |
CZE |
46:15 |
6 |
- |
55 |
20 |
|
|
2. |
Bogdan RODIONOV |
RUS |
52:00 |
6 |
- |
13 |
32 |
|
|
3. |
Aleksey CHERNOV |
RUS |
58:33 |
6 |
- |
16 |
18 |
|
|
4. |
Dalibor BAKALA |
CZE |
68:55 |
6 |
- |
56 |
8 |
|
|
5. |
Domantas DAPKUS |
LTU |
70:51 |
6 |
- |
5 |
21 |
|
|
6. |
Tadej TIHOLE |
SLO |
75:05 |
6 |
- |
97 |
13 |
|
|
7. |
Martin ŠIMÁČEK |
CZE |
76:37 |
6 |
- |
54 |
16 |
|
|
8. |
Matúš FILO |
SVK |
77:06 |
6 |
- |
99 |
27 |
|
|
9. |
Mateusz NALEPKO |
POL |
84:25 |
6 |
- |
73 |
22 |
|
|
10. |
Karlo ČANADI |
CRO |
85:42 |
6 |
- |
92 |
12 |
|
|
11. |
Denis SOBOLIN |
RUS |
87:10 |
6 |
- |
17 |
25 |
|
|
12. |
Sergey ZELENSKY |
RUS |
92:06 |
6 |
- |
14 |
26 |
|
|
13. |
Ruslan NADTOCHYY |
UKR |
93:38 |
6 |
- |
39 |
28 |
|
|
14. |
Dimitriy LUNEV |
RUS |
97:45 |
6 |
- |
15 |
2 |
|
|
15. |
Pavlo LEBEDYEV |
UKR |
99:25 |
6 |
- |
37 |
9 |
|
|
16. |
Christian FRIEDRICH |
GER |
101:09 |
6 |
- |
81 |
10 |
|
|
17. |
Kyrylo VOROTNIKOV |
UKR |
101:20 |
6 |
- |
38 |
5 |
|
|
18. |
Pavel DOCHEV |
BUL |
102:22 |
6 |
- |
69 |
15 |
|
|
19. |
Artem PALAMARCHUK |
UKR |
107:16 |
6 |
- |
41 |
19 |
|
|
20. |
Stanislav KOVÁČ |
SVK |
111:02 |
6 |
- |
101 |
30 |
|
|
21. |
Justinas BENIKASAS |
LTU |
116:44 |
6 |
- |
3 |
4 |
|
|
22. |
Filip STANKIEWICZ |
POL |
116:51 |
6 |
- |
75 |
14 |
|
|
23. |
Nils STEIN |
GER |
117:02 |
6 |
- |
82 |
23 |
|
|
24. |
Mantas KAZAKEVICIUS |
LTU |
117:33 |
6 |
- |
4 |
11 |
|
|
25. |
Adam KRÁL |
SVK |
121:22 |
6 |
- |
100 |
24 |
|
|
26. |
Jonas LIEBSCH |
GER |
122:38 |
6 |
- |
83 |
3 |
|
|
27. |
Wiktor ŻURAW |
POL |
136:35 |
5 |
- |
74 |
29 |
|
|
28. |
Blaž HRVATIN |
SLO |
136:59 |
5 |
- |
96 |
1 |
|
|
29. |
Arsentiy ABRAMOV |
UKR |
50:20 |
2 |
- |
40 |
31 |
|
|
|
Tobias EILERTSEN |
NOR |
166:39 |
2 |
- |
86 |
6 |
|
izven časa |
|
Stefan SAVOV |
BUL |
151:22 |
0 |
- |
67 |
7 |
|
izven časa |
|
Stjepan DOKLADAL |
CRO |
190:00 |
0 |
- |
93 |
17 |
|
izven časa |
Čas lova - 150 minut!
Posamezne kolone pri rezultatih pomenijo: doseženo mesto, priimek in ime, klub, čas lova, število odkritih oddajnikov, štartna številka in skupina, v kateri je tekmovalec štartal.
|
Predsednik ARG komisije: |
|
Danev PANAYOT, LZ1US |