REZULTATI
ODPRTO UKV ARG PRVENSTVO ZRS 2017
Komenda, 13.05.2017
RAZVRSTITEV DRŽAVNEGA PRVENSTVA ZRS:
Kategorija PIONIRJI |
144 MHz |
1. |
Leon KMETIČ |
S59DHP |
78:19 |
3 |
- |
114 |
3 |
|
|
2. |
Nik GREGORIČ |
S53AAN |
88:34 |
3 |
- |
2 |
1 |
|
|
3. |
Samo VETRIH |
S53AAN |
96:28 |
3 |
- |
5 |
10 |
|
|
4. |
Drejc TROJER |
S53CAB |
99:34 |
3 |
- |
36 |
13 |
|
|
5. |
Uroš TOZAN |
S53AAN |
116:04 |
3 |
- |
4 |
6 |
|
|
6. |
Simon KOSOVEL |
S53AAN |
121:00 |
3 |
- |
3 |
14 |
|
|
7. |
Matija KOČEVAR |
S53AAN |
71:20 |
2 |
- |
6 |
5 |
|
|
8. |
Nik KLADNIK |
S59DHP |
89:15 |
2 |
- |
113 |
8 |
|
|
Kategorija ŽENSKE |
144 MHz |
1. |
Ana ČUFER |
S53AAN |
43:32 |
4 |
- |
1 |
11 |
|
|
2. |
Nina RADI |
S59DIQ |
90:30 |
4 |
- |
8 |
7 |
|
|
Kategorija JUNIORJI |
144 MHz |
1. |
Marko KUŽNER |
S59DPG |
59:10 |
4 |
- |
115 |
2 |
|
|
2. |
Tomislav HARING |
S53JPQ |
84:17 |
4 |
- |
39 |
9 |
|
|
3. |
Samo GAJŠAK |
S53JPQ |
122:17 |
4 |
- |
37 |
12 |
|
|
Kategorija SENIORJI |
144 MHz |
1. |
Matjaž ŠTOKELJ |
S53AAN |
58:22 |
5 |
- |
111 |
2 |
|
|
2. |
Niko GABERC |
S59DIQ |
67:04 |
5 |
- |
40 |
10 |
|
|
3. |
David ČUFER |
S53AAN |
70:33 |
5 |
- |
31 |
13 |
|
|
4. |
Peter OREŠNIK |
S53CAB |
85:04 |
5 |
- |
42 |
6 |
|
|
Kategorija VETERANI |
144 MHz |
1. |
Ivo JEREB |
S59DRW |
62:21 |
5 |
- |
41 |
7 |
|
|
2. |
Andrej TROJER |
S53CAB |
65:48 |
5 |
- |
35 |
11 |
|
|
3. |
Andrej ŽNIDARIČ |
S59PLK |
83:15 |
5 |
- |
118 |
14 |
|
|
4. |
Miroslav KUŽNER |
S59DPG |
85:07 |
5 |
- |
116 |
9 |
|
|
5. |
Janez HALOŽAN |
S59DPG |
106:16 |
4 |
- |
43 |
3 |
|
|
Kategorija ST. VETERANI |
144 MHz |
1. |
Ivo KETE |
S53AAN |
68:32 |
3 |
- |
33 |
12 |
|
|
2. |
Stanko ČUFER |
S53AAN |
70:01 |
3 |
- |
32 |
8 |
|
|
3. |
Jože ONIČ |
S59DXU |
78:45 |
3 |
- |
117 |
5 |
|
|
4. |
Janko KUSELJ |
S53JPQ |
83:47 |
1 |
- |
112 |
1 |
|
|
GENERALNA RAZVRSTITEV:
Kategorija PIONIRJI |
144 MHz |
1. |
Leon KMETIČ |
S59DHP |
78:19 |
3 |
- |
114 |
3 |
|
|
2. |
Nik GREGORIČ |
S53AAN |
88:34 |
3 |
- |
2 |
1 |
|
|
3. |
Samo VETRIH |
S53AAN |
96:28 |
3 |
- |
5 |
10 |
|
|
4. |
Drejc TROJER |
S53CAB |
99:34 |
3 |
- |
36 |
13 |
|
|
5. |
Uroš TOZAN |
S53AAN |
116:04 |
3 |
- |
4 |
6 |
|
|
6. |
Simon KOSOVEL |
S53AAN |
121:00 |
3 |
- |
3 |
14 |
|
|
7. |
Matija KOČEVAR |
S53AAN |
71:20 |
2 |
- |
6 |
5 |
|
|
8. |
Nik KLADNIK |
S59DHP |
89:15 |
2 |
- |
113 |
8 |
|
|
Kategorija ŽENSKE |
144 MHz |
1. |
Ana ČUFER |
S53AAN |
43:32 |
4 |
- |
1 |
11 |
|
|
2. |
Nina RADI |
S59DIQ |
90:30 |
4 |
- |
8 |
7 |
|
|
3. |
Jana KETE |
S53AAN |
90:50 |
4 |
- |
34 |
4 |
|
|
Kategorija JUNIORJI |
144 MHz |
1. |
Marko KUŽNER |
S59DPG |
59:10 |
4 |
- |
115 |
2 |
|
|
2. |
Tomislav HARING |
S53JPQ |
84:17 |
4 |
- |
39 |
9 |
|
|
3. |
Samo GAJŠAK |
S53JPQ |
122:17 |
4 |
- |
37 |
12 |
|
|
Kategorija SENIORJI |
144 MHz |
1. |
Matjaž ŠTOKELJ |
S53AAN |
58:22 |
5 |
- |
111 |
2 |
|
|
2. |
Niko GABERC |
S59DIQ |
67:04 |
5 |
- |
40 |
10 |
|
|
3. |
David ČUFER |
S53AAN |
70:33 |
5 |
- |
31 |
13 |
|
|
4. |
Peter OREŠNIK |
S53CAB |
85:04 |
5 |
- |
42 |
6 |
|
|
Kategorija VETERANI |
144 MHz |
1. |
Ivo JEREB |
S59DRW |
62:21 |
5 |
- |
41 |
7 |
|
|
2. |
Andrej TROJER |
S53CAB |
65:48 |
5 |
- |
35 |
11 |
|
|
3. |
Andrej ŽNIDARIČ |
S59PLK |
83:15 |
5 |
- |
118 |
14 |
|
|
4. |
Miroslav KUŽNER |
S59DPG |
85:07 |
5 |
- |
116 |
9 |
|
|
5. |
Janez HALOŽAN |
S59DPG |
106:16 |
4 |
- |
43 |
3 |
|
|
Kategorija ST. VETERANI |
144 MHz |
1. |
Ivo KETE |
S53AAN |
68:32 |
3 |
- |
33 |
12 |
|
|
2. |
Stanko ČUFER |
S53AAN |
70:01 |
3 |
- |
32 |
8 |
|
|
3. |
Jože ONIČ |
S59DXU |
78:45 |
3 |
- |
117 |
5 |
|
|
4. |
Janko KUSELJ |
S53JPQ |
83:47 |
1 |
- |
112 |
1 |
|
|
Čas lova - 140 minut!
Posamezne kolone pri rezultatih pomenijo: doseženo mesto, priimek in ime, klub, čas lova, število odkritih oddajnikov, štartna številka in skupina, v kateri je tekmovalec štartal.
|
Predsednik ARG komisije: |
|
Franci ŽANKAR, S57CT |