REZULTATI
20. IARU R1 ARDF CHAMPIONSHIPS 2015 - 2.dan
Mariánské Lázně (Češka), 22.08.2015
GENERALNA RAZVRSTITEV:
1. |
Elena OVCHINNIKOVA |
RUS |
62:34 |
5 |
- |
234 |
14 |
|
|
2. |
Irina PLATONOVA |
RUS |
66:56 |
5 |
- |
232 |
41 |
|
|
3. |
Ludmila ONDROUCHOVÁ |
CZE |
79:09 |
5 |
- |
35 |
16 |
|
|
4. |
Anja HILBERT |
GER |
84:18 |
5 |
- |
277 |
18 |
|
|
5. |
Manuela GUETT-MUEHLBERG |
GER |
86:14 |
5 |
- |
278 |
13 |
|
|
6. |
Anna Katalin BÍRÓ |
HUN |
92:20 |
5 |
- |
166 |
24 |
|
|
7. |
Jitka ŠIMÁČKOVÁ |
CZE |
95:29 |
5 |
- |
33 |
39 |
|
|
8. |
Pavla HAŽMUKOVÁ |
CZE |
99:43 |
5 |
- |
32 |
7 |
|
|
9. |
Carola STEIN |
GER |
101:24 |
5 |
- |
279 |
31 |
|
|
10. |
Ala HRAKHOLSKAYA |
BLR |
101:43 |
5 |
- |
163 |
26 |
|
|
11. |
Agnieszka DEPTULSKA |
POL |
95:40 |
4 |
- |
191 |
38 |
|
|
12. |
Szuromi Éva SKROPPNÉ |
HUN |
137:39 |
2 |
- |
167 |
2 |
|
|
1. |
Klára ZARNÓCZAY |
HUN |
48:17 |
4 |
- |
169 |
16 |
|
|
2. |
Anna ŠIMEČKOVÁ |
SVK |
52:23 |
4 |
- |
258 |
36 |
|
|
3. |
Marcela ŠRŮTOVÁ |
CZE |
59:32 |
4 |
- |
38 |
13 |
|
|
4. |
Mária Anna RADICS |
HUN |
78:54 |
4 |
- |
168 |
10 |
|
|
5. |
Brigitte DREWS |
GER |
79:33 |
4 |
- |
280 |
12 |
|
|
6. |
Leona SOUKUPOVÁ |
CZE |
80:40 |
4 |
- |
36 |
38 |
|
|
7. |
Natallia DENISOVA |
BLR |
82:31 |
4 |
- |
164 |
25 |
|
|
8. |
Nadezda MAKEEVA |
RUS |
83:20 |
4 |
- |
236 |
44 |
|
|
9. |
Galina KRASSOWIZKAJA |
GER |
87:01 |
4 |
- |
281 |
22 |
|
|
10. |
Carmen EIPPER |
GER |
92:31 |
4 |
- |
282 |
43 |
|
|
11. |
Aari TALVER |
EST |
95:21 |
4 |
- |
72 |
41 |
|
|
12. |
Mária FEKIAČOVÁ |
SVK |
104:28 |
4 |
- |
259 |
4 |
|
|
13. |
Sigita UZIENE |
LTU |
112:18 |
4 |
- |
84 |
17 |
|
|
14. |
Hana HAVELKOVÁ |
CZE |
141:45 |
4 |
- |
39 |
19 |
|
|
15. |
Alla ANDRIUNINA |
RUS |
116:05 |
3 |
- |
235 |
5 |
|
|
16. |
Jillian ULLERSPERGER |
GBR |
141:35 |
3 |
- |
139 |
6 |
|
|
1. |
Eliška VORÁČKOVÁ |
CZE |
63:17 |
4 |
- |
42 |
36 |
|
|
2. |
Galina KOROLEVA |
RUS |
67:54 |
4 |
- |
237 |
37 |
|
|
3. |
Alenka PÁTKOVÁ |
CZE |
71:35 |
4 |
- |
43 |
24 |
|
|
4. |
Galina GULIEVA |
RUS |
76:52 |
4 |
- |
238 |
9 |
|
|
5. |
Ingrid POMPLUN |
GER |
93:41 |
4 |
- |
283 |
23 |
|
|
6. |
Pirosk HORNYAI LÁSZLÓNÉ |
HUN |
94:04 |
4 |
- |
170 |
13 |
|
|
7. |
Jana OMOVÁ |
CZE |
113:43 |
4 |
- |
41 |
8 |
|
|
8. |
M. Anette HANSEN D. V. |
DEN |
119:52 |
4 |
- |
69 |
32 |
|
|
9. |
Karin GARPESTAD |
NOR |
120:54 |
4 |
- |
103 |
5 |
|
|
|
Jenny FIJLSTRA |
NED |
101:09 |
0 |
- |
187 |
27 |
|
brez TX |
1. |
Yurii OLKOV |
RUS |
60:53 |
6 |
- |
212 |
18 |
|
|
2. |
Valery DENISOV |
BLR |
62:56 |
6 |
- |
161 |
7 |
|
|
3. |
Jiří MAREČEK |
CZE |
63:06 |
6 |
- |
59 |
23 |
|
|
4. |
Mykola IVANCHYKHIN |
UKR |
70:15 |
6 |
- |
157 |
26 |
|
|
5. |
Sergii ZELENSKYI |
UKR |
71:14 |
6 |
- |
156 |
39 |
|
|
6. |
János MORAVSZKI |
HUN |
72:08 |
6 |
- |
177 |
36 |
|
|
7. |
Stanislav JELÍNEK |
CZE |
80:55 |
6 |
- |
61 |
10 |
|
|
8. |
Jiří SUCHÝ |
CZE |
81:53 |
6 |
- |
60 |
37 |
|
|
9. |
Jozef FEKIAČ |
SVK |
81:59 |
6 |
- |
253 |
30 |
|
|
10. |
Milan MITELMAN |
SVK |
87:12 |
6 |
- |
255 |
34 |
|
|
11. |
Yuri BURDA |
RUS |
90:13 |
6 |
- |
211 |
13 |
|
|
12. |
Andrew SOLTYSIK |
GBR |
94:00 |
6 |
- |
135 |
41 |
|
|
13. |
David WILLIAMS |
GBR |
96:18 |
6 |
- |
133 |
11 |
|
|
14. |
Pavel BABEU |
ROU |
98:42 |
6 |
- |
108 |
42 |
|
|
15. |
Ernst EIPPER |
GER |
102:20 |
6 |
- |
295 |
6 |
|
|
16. |
György NAGY |
HUN |
105:04 |
6 |
- |
178 |
4 |
|
|
17. |
Ingvar EHRSSON |
SWE |
106:57 |
6 |
- |
123 |
31 |
|
|
18. |
Egidijus NAVICKAS |
LTU |
108:24 |
6 |
- |
92 |
22 |
|
|
19. |
Dirk STEIN |
GER |
113:31 |
6 |
- |
294 |
40 |
|
|
20. |
Ján TURSKÝ |
SVK |
113:48 |
6 |
- |
261 |
5 |
|
|
21. |
Hans-Jürg REINHART |
SUI |
114:55 |
6 |
- |
271 |
44 |
|
|
22. |
Andres TALVER |
EST |
118:03 |
6 |
- |
71 |
17 |
|
|
23. |
Albert BURGONUTDINOV |
RUS |
121:44 |
6 |
- |
213 |
38 |
|
|
24. |
Viktor BARTKUS |
LTU |
134:43 |
6 |
- |
91 |
33 |
|
|
25. |
Ivo KETE |
SLO |
138:03 |
6 |
- |
119 |
14 |
|
|
26. |
Dragan BORKOVIĆ |
SRB |
130:05 |
5 |
- |
268 |
25 |
|
|
27. |
Sándor BRUNNER |
HUN |
143:21 |
5 |
- |
176 |
21 |
|
|
28. |
Stanko ČUFER |
SLO |
147:55 |
5 |
- |
118 |
16 |
|
|
29. |
Viacheslav PARKHOMENKO |
UKR |
103:43 |
4 |
- |
155 |
8 |
|
|
30. |
Edwin VERBURG |
NED |
124:26 |
4 |
- |
183 |
12 |
|
|
31. |
Nikolai WANNER |
GER |
96:21 |
3 |
- |
293 |
27 |
|
|
|
Jan PALMQUIST |
SWE |
153:34 |
5 |
- |
124 |
19 |
|
izven časa |
|
Zbigniew MĄDRZYŃSKI |
POL |
153:51 |
4 |
- |
204 |
1 |
|
izven časa |
1. |
Chermen GULIEV |
RUS |
44:01 |
5 |
- |
216 |
17 |
|
|
2. |
Károly LÁSZLÓ |
HUN |
52:16 |
5 |
- |
180 |
40 |
|
|
3. |
Oleg FURSA |
UKR |
59:20 |
5 |
- |
158 |
15 |
|
|
4. |
Vasyl ROMANENKO |
UKR |
64:32 |
5 |
- |
159 |
18 |
|
|
5. |
Heinrich GÖTTE |
GER |
69:50 |
5 |
- |
298 |
2 |
|
|
6. |
Bernd HÖFNER |
GER |
70:24 |
5 |
- |
297 |
24 |
|
|
7. |
Atilla GÁBOR KOVÁCS |
HUN |
75:31 |
5 |
- |
179 |
25 |
|
|
8. |
Jiří HRUŠKA |
CZE |
81:56 |
5 |
- |
66 |
30 |
|
|
9. |
Hristo GARIPOV |
BUL |
86:04 |
5 |
- |
24 |
37 |
|
|
10. |
Nazhib MUKHITOV |
RUS |
89:38 |
5 |
- |
215 |
42 |
|
|
11. |
Lubomír WINTER |
CZE |
91:37 |
5 |
- |
65 |
11 |
|
|
12. |
Zoltán SZŰK |
HUN |
92:00 |
5 |
- |
181 |
5 |
|
|
13. |
Gunnar SVENSSON |
SWE |
98:49 |
5 |
- |
126 |
38 |
|
|
14. |
Vlad BOEV |
GBR |
99:33 |
5 |
- |
136 |
34 |
|
|
15. |
Mojmír SUKENÍK |
CZE |
107:03 |
5 |
- |
63 |
33 |
|
|
16. |
Dimitar KIREV |
BUL |
107:11 |
5 |
- |
22 |
21 |
|
|
17. |
Bo LENANDER |
SWE |
110:16 |
5 |
- |
125 |
23 |
|
|
18. |
Asen TOMOV |
BUL |
111:56 |
5 |
- |
23 |
1 |
|
|
19. |
Villy HANSEN M. |
DEN |
113:21 |
5 |
- |
70 |
39 |
|
|
20. |
Yury NURGALIEV |
RUS |
114:57 |
5 |
- |
214 |
10 |
|
|
21. |
Juhani LEHTOSAARI |
FIN |
116:07 |
5 |
- |
78 |
29 |
|
|
22. |
Peter LJUNGSTRÖM |
SWE |
117:30 |
5 |
- |
127 |
7 |
|
|
23. |
Bernhard GARTNER |
GER |
140:34 |
5 |
- |
299 |
32 |
|
|
24. |
Patrick DE ROCKER |
BEL |
128:53 |
3 |
- |
7 |
4 |
|
|
25. |
Johny VERHOEVEN |
BEL |
132:23 |
3 |
- |
10 |
41 |
|
|
26. |
Lucien VIDAL |
FRA |
149:18 |
3 |
- |
80 |
14 |
|
|
27. |
Marc VANHALST |
BEL |
145:21 |
2 |
- |
4 |
26 |
|
|
|
John MARRIOTT |
GBR |
|
0 |
- |
137 |
8 |
|
odstopil |
1. |
Paul RUDOLF |
SUI |
83:54 |
4 |
- |
272 |
34 |
|
|
2. |
Olle NILSSON |
SWE |
84:36 |
4 |
- |
129 |
30 |
|
|
3. |
Viktor BARANOVSKYI |
UKR |
85:10 |
4 |
- |
160 |
19 |
|
|
4. |
Dieter SCHWIDER |
GER |
94:37 |
4 |
- |
300 |
21 |
|
|
5. |
Dick FIJLSTRA |
NED |
95:34 |
4 |
- |
185 |
24 |
|
|
6. |
Lev KOROLEV |
RUS |
98:02 |
4 |
- |
217 |
33 |
|
|
7. |
Algimantas DAPKUS |
LTU |
102:12 |
4 |
- |
93 |
5 |
|
|
8. |
Władysław PIETRZYKOWSKI |
POL |
113:04 |
4 |
- |
201 |
32 |
|
|
9. |
Ryszard BYKOWSKI |
POL |
118:26 |
4 |
- |
199 |
25 |
|
|
10. |
Robert VICKERS |
GBR |
122:56 |
4 |
- |
138 |
39 |
|
|
11. |
Karel KOUDELKA |
CZE |
132:14 |
4 |
- |
67 |
44 |
|
|
12. |
Rolf SVENSSON |
SWE |
133:37 |
4 |
- |
128 |
8 |
|
|
13. |
Ulrich TIMM |
GER |
100:07 |
3 |
- |
301 |
9 |
|
|
14. |
Maurice VAN DE KEERE |
BEL |
104:03 |
3 |
- |
8 |
28 |
|
|
15. |
Jožef ONIČ |
SLO |
122:58 |
3 |
- |
120 |
12 |
|
|
16. |
Jan HOEK |
NED |
123:30 |
3 |
- |
184 |
14 |
|
|
17. |
Janez KUSELJ |
SLO |
113:20 |
2 |
- |
121 |
18 |
|
|
18. |
Clas THORÉN |
SWE |
116:27 |
2 |
- |
130 |
35 |
|
|
19. |
Jiří JANKŮ |
CZE |
136:45 |
2 |
- |
68 |
4 |
|
|
|
András PAÁL |
HUN |
157:52 |
3 |
- |
182 |
31 |
|
izven časa |
|
Eric CRISPYN |
BEL |
240:52 |
2 |
- |
9 |
1 |
|
izven časa |
Čas lova - 150 minut!
Posamezne kolone pri rezultatih pomenijo: doseženo mesto, priimek in ime, klub, čas lova, število odkritih oddajnikov, štartna številka in skupina, v kateri je tekmovalec štartal.
|
Predsednik ARG komisije: |
|
Kai PASTOR, DG0YT |