REZULTATI
10. BALKAN ARDF CHAMPIONSHIP 2015
Platak (Hrvaška), 19.07.2015
GENERALNA RAZVRSTITEV:
1. |
Denise MIJA |
ROU |
81:47 |
4 |
- |
62 |
2 |
|
|
2. |
Maria MIJA |
ROU |
87:19 |
4 |
- |
63 |
6 |
|
|
1. |
Valentina MARCU |
ROU |
59:20 |
4 |
- |
64 |
10 |
|
|
1. |
Nina RADI |
SLO |
85:41 |
5 |
- |
71 |
6 |
|
|
2. |
Ramona MANEA |
ROU |
87:25 |
5 |
- |
65 |
12 |
|
|
3. |
Jerneja SAMEC |
SLO |
95:47 |
4 |
- |
78 |
9 |
|
|
1. |
Simona CRETAN |
ROU |
106:27 |
5 |
- |
66 |
3 |
|
|
1. |
Senija KOVAČIĆ |
CRO |
101:32 |
4 |
- |
18 |
2 |
|
|
1. |
Claudiu ANGHELESCU |
ROU |
56:33 |
4 |
- |
61 |
5 |
|
|
2. |
Razvan VOICU |
ROU |
68:18 |
4 |
- |
67 |
11 |
|
|
3. |
Tomislav HARING |
SLO |
70:53 |
4 |
- |
83 |
7 |
|
|
4. |
Filip RAJH |
CRO |
95:51 |
4 |
- |
15 |
10 |
|
|
5. |
Luka ŠTEFANČIĆ |
CRO |
126:12 |
3 |
- |
16 |
1 |
|
|
1. |
Marko KUŽNER |
SLO |
59:44 |
5 |
- |
75 |
17 |
|
|
2. |
Blaž HRVATIN |
SLO |
66:29 |
5 |
- |
86 |
14 |
|
|
3. |
Andrei GHERGEHSCU |
ROU |
71:10 |
5 |
- |
60 |
9 |
|
|
4. |
Alexandru GHERGHESCU |
ROU |
85:45 |
5 |
- |
59 |
1 |
|
|
5. |
Leo VAĐUNEC |
CRO |
86:11 |
5 |
- |
17 |
4 |
|
|
1. |
Alexandru BABEU |
ROU |
59:42 |
6 |
- |
58 |
8 |
|
|
2. |
Matjaž ŠTOKELJ |
SLO |
60:05 |
6 |
- |
80 |
11 |
|
|
3. |
David ČUFER |
SLO |
64:22 |
6 |
- |
81 |
2 |
|
|
4. |
Tihomir DESPETOVIĆ |
CRO |
69:43 |
6 |
- |
14 |
7 |
|
|
5. |
Danilo KUNŠEK |
SLO |
83:27 |
6 |
- |
74 |
4 |
|
|
6. |
Andrej ŽNIDARIČ |
SLO |
84:42 |
6 |
- |
73 |
13 |
|
|
7. |
Niko GABERC |
SLO |
86:35 |
6 |
- |
70 |
5 |
|
|
8. |
Jovan DEDIĆ |
MNE |
108:19 |
6 |
- |
54 |
6 |
|
|
9. |
Martin ŽNIDARIČ |
SLO |
108:30 |
6 |
- |
87 |
3 |
|
|
10. |
Miralem ŠESTOVIĆ |
MNE |
126:03 |
6 |
- |
55 |
1 |
|
|
1. |
Robert OREHOCI |
CRO |
60:16 |
5 |
- |
19 |
11 |
|
|
2. |
Darko KLARIĆ |
CRO |
78:07 |
5 |
- |
13 |
8 |
|
|
3. |
Adrian MARCU |
ROU |
84:18 |
5 |
- |
68 |
7 |
|
|
4. |
Miroslav KUŽNER |
SLO |
119:18 |
5 |
- |
76 |
15 |
|
|
5. |
Šemsudin KALTIĆ |
BIH |
87:34 |
4 |
- |
21 |
5 |
|
|
1. |
Stanko ČUFER |
SLO |
54:15 |
5 |
- |
82 |
8 |
|
|
2. |
Pavel BABEU |
ROU |
63:17 |
5 |
- |
57 |
4 |
|
|
3. |
Vladimir VINKO |
CRO |
67:31 |
5 |
- |
12 |
5 |
|
|
4. |
Ivo KETE |
SLO |
70:51 |
5 |
- |
88 |
12 |
|
|
1. |
Jože KOSI |
SLO |
63:02 |
4 |
- |
72 |
16 |
|
|
2. |
Branimir VINKO |
CRO |
78:32 |
4 |
- |
11 |
3 |
|
|
3. |
Željko BELAJ |
CRO |
86:16 |
4 |
- |
10 |
9 |
|
|
4. |
Muhamed DŽUZDANOVIĆ |
BIH |
102:53 |
4 |
- |
22 |
2 |
|
|
1. |
Jože ONIČ |
SLO |
99:29 |
4 |
- |
85 |
1 |
|
|
2. |
Branislav BRAJOVIĆ |
MNE |
99:57 |
4 |
- |
53 |
4 |
|
|
3. |
Janez KUSELJ |
SLO |
106:30 |
4 |
- |
84 |
10 |
|
|
Čas lova - 140 minut!
Posamezne kolone pri rezultatih pomenijo: doseženo mesto, priimek in ime, klub, čas lova, število odkritih oddajnikov, štartna številka in skupina, v kateri je tekmovalec štartal.
|
Predsednik ARG komisije: |
|
Stipe PREDANIĆ, 9A5SP |