REZULTATI
10. BALKAN ARDF CHAMPIONSHIP 2015
Platak (Hrvaška), 18.07.2015
GENERALNA RAZVRSTITEV:
1. |
Denise MIJA |
ROU |
107:00 |
4 |
- |
62 |
7 |
|
|
2. |
Maria MIJA |
ROU |
112:11 |
4 |
- |
63 |
6 |
|
|
1. |
Valentina MARCU |
ROU |
117:17 |
3 |
- |
64 |
10 |
|
|
1. |
Nina RADI |
SLO |
80:20 |
5 |
- |
71 |
11 |
|
|
2. |
Ramona MANEA |
ROU |
107:13 |
4 |
- |
65 |
8 |
|
|
|
Jerneja SAMEC |
SLO |
105:42 |
0 |
- |
78 |
14 |
|
brez TX |
1. |
Simona CRETAN |
ROU |
100:49 |
5 |
- |
66 |
11 |
|
|
1. |
Senija KOVAČIĆ |
CRO |
121:46 |
3 |
- |
18 |
9 |
|
|
1. |
Razvan VOICU |
ROU |
75:55 |
4 |
- |
67 |
3 |
|
|
2. |
Filip RAJH |
CRO |
79:22 |
4 |
- |
15 |
7 |
|
|
3. |
Claudiu ANGHELESCU |
ROU |
103:23 |
4 |
- |
61 |
2 |
|
|
4. |
Tomislav HARING |
SLO |
121:01 |
4 |
- |
83 |
1 |
|
|
5. |
Luka ŠTEFANČIĆ |
CRO |
139:33 |
4 |
- |
16 |
4 |
|
|
1. |
Marko KUŽNER |
SLO |
52:20 |
5 |
- |
75 |
17 |
|
|
2. |
Alexandru GHERGHESCU |
ROU |
65:08 |
5 |
- |
59 |
4 |
|
|
3. |
Andrei GHERGEHSCU |
ROU |
75:15 |
5 |
- |
60 |
1 |
|
|
4. |
Blaž HRVATIN |
SLO |
82:17 |
5 |
- |
86 |
6 |
|
|
|
Leo VAĐUNEC |
CRO |
140:46 |
4 |
- |
17 |
3 |
|
izven časa |
1. |
Matjaž ŠTOKELJ |
SLO |
60:12 |
6 |
- |
80 |
15 |
|
|
2. |
Alexandru BABEU |
ROU |
66:10 |
6 |
- |
58 |
12 |
|
|
3. |
David ČUFER |
SLO |
72:09 |
6 |
- |
81 |
7 |
|
|
4. |
Tihomir DESPETOVIĆ |
CRO |
77:50 |
6 |
- |
14 |
11 |
|
|
5. |
Danilo KUNŠEK |
SLO |
83:55 |
6 |
- |
74 |
16 |
|
|
6. |
Niko GABERC |
SLO |
98:01 |
6 |
- |
70 |
19 |
|
|
7. |
Andrej ŽNIDARIČ |
SLO |
113:57 |
6 |
- |
73 |
5 |
|
|
8. |
Jovan DEDIĆ |
MNE |
116:22 |
4 |
- |
54 |
6 |
|
|
|
Martin ŽNIDARIČ |
SLO |
|
0 |
- |
87 |
13 |
|
odstopil |
1. |
Robert OREHOCI |
CRO |
56:32 |
5 |
- |
19 |
6 |
|
|
2. |
Adrian MARCU |
ROU |
62:54 |
5 |
- |
68 |
9 |
|
|
3. |
Darko KLARIĆ |
CRO |
73:15 |
5 |
- |
13 |
1 |
|
|
4. |
Miroslav KUŽNER |
SLO |
79:23 |
5 |
- |
76 |
12 |
|
|
5. |
Šemsudin KALTIĆ |
BIH |
133:47 |
5 |
- |
21 |
5 |
|
|
1. |
Stanko ČUFER |
SLO |
68:29 |
5 |
- |
82 |
4 |
|
|
2. |
Vladimir VINKO |
CRO |
74:16 |
5 |
- |
12 |
2 |
|
|
3. |
Pavel BABEU |
ROU |
83:20 |
5 |
- |
57 |
5 |
|
|
4. |
Ivo KETE |
SLO |
116:53 |
5 |
- |
88 |
3 |
|
|
1. |
Jože KOSI |
SLO |
73:11 |
4 |
- |
72 |
18 |
|
|
2. |
Branimir VINKO |
CRO |
85:21 |
4 |
- |
11 |
8 |
|
|
3. |
Željko BELAJ |
CRO |
90:06 |
4 |
- |
10 |
5 |
|
|
4. |
Muhamed DŽUZDANOVIĆ |
BIH |
115:36 |
3 |
- |
22 |
2 |
|
|
1. |
Jože ONIČ |
SLO |
104:51 |
4 |
- |
85 |
2 |
|
|
2. |
Janez KUSELJ |
SLO |
74:00 |
2 |
- |
84 |
8 |
|
|
3. |
Branislav BRAJOVIĆ |
MNE |
139:51 |
1 |
- |
53 |
4 |
|
|
Čas lova - 140 minut!
Posamezne kolone pri rezultatih pomenijo: doseženo mesto, priimek in ime, klub, čas lova, število odkritih oddajnikov, štartna številka in skupina, v kateri je tekmovalec štartal.
|
Predsednik ARG komisije: |
|
Stipe PREDANIĆ, 9A5SP |