REZULTATI
ODPRTO JESENSKO KV ARG PRVENSTVO ZRS 2014
Rogla, 20.09.2014
RAZVRSTITEV DRŽAVNEGA PRVENSTVA ZRS:
Kategorija PIONIRJI |
3,5 MHz |
1. |
Rok ZABUKOVEC |
S53AAN |
58:39 |
3 |
- |
10 |
12 |
|
|
2. |
Žak GAJŠAK |
S53JPQ |
74:25 |
3 |
- |
40 |
19 |
|
|
3. |
Jan VRTAČNIK |
S59DHP |
83:08 |
3 |
- |
1 |
15 |
|
|
4. |
Jakob IVAČIČ |
S59DXU |
86:18 |
3 |
- |
3 |
14 |
|
|
5. |
Klemen DIMEC |
S53JPQ |
91:22 |
3 |
- |
13 |
13 |
|
|
6. |
David ZAKŠEK |
S59DHP |
96:50 |
3 |
- |
2 |
18 |
|
|
7. |
Tomislav HARING |
S53JPQ |
100:25 |
3 |
- |
41 |
17 |
|
|
8. |
Matija KOČEVAR |
S53AAN |
105:44 |
3 |
- |
7 |
10 |
|
|
9. |
Samo GAJŠAK |
S53JPQ |
114:21 |
3 |
- |
11 |
8 |
|
|
10. |
Nik GREGORIČ |
S53AAN |
120:35 |
2 |
- |
5 |
9 |
|
|
11. |
Konstantin KUZMANOVIĆ |
S53JPQ |
44:26 |
1 |
- |
12 |
5 |
|
|
12. |
Nik KLADNIK |
S59DHP |
91:47 |
1 |
- |
32 |
4 |
|
|
13. |
Simon KOSOVEL |
S53AAN |
124:23 |
1 |
- |
8 |
6 |
|
|
14. |
Samo VETRIH |
S53AAN |
131:51 |
1 |
- |
9 |
3 |
|
|
15. |
Ian KOBAL |
S53AAN |
138:07 |
1 |
- |
6 |
1 |
|
|
Kategorija ŽENSKE |
3,5 MHz |
1. |
Maruša ŠTOKELJ |
S53AAN |
74:34 |
4 |
- |
37 |
11 |
|
|
2. |
Nina RADI |
S59DIQ |
81:07 |
4 |
- |
4 |
17 |
|
|
|
Darja ŽANKAR |
S53CAB |
142:45 |
4 |
- |
31 |
2 |
|
izven časa |
Kategorija JUNIORJI |
3,5 MHz |
1. |
Marko KUŽNER |
S59DPG |
72:28 |
4 |
- |
120 |
9 |
|
|
2. |
Blaž HRVATIN |
S53JPQ |
132:35 |
4 |
- |
122 |
3 |
|
|
Kategorija SENIORJI |
3,5 MHz |
1. |
David ČUFER |
S53AAN |
64:02 |
5 |
- |
34 |
15 |
|
|
2. |
Matjaž ŠTOKELJ |
S53AAN |
71:49 |
5 |
- |
118 |
8 |
|
|
3. |
Niko GABERC |
S59DIQ |
77:55 |
5 |
- |
33 |
11 |
|
|
4. |
Peter OREŠNIK |
S53CAB |
94:45 |
5 |
- |
38 |
9 |
|
|
5. |
Andrej ŽNIDARIČ |
S59PLK |
101:36 |
5 |
- |
127 |
14 |
|
|
6. |
Martin ŽNIDARIČ |
S59PLK |
108:12 |
5 |
- |
128 |
6 |
|
|
Kategorija VETERANI |
3,5 MHz |
1. |
Ivo JEREB |
S59DRW |
77:38 |
5 |
- |
124 |
16 |
|
|
2. |
Stanko ČUFER |
S53AAN |
87:40 |
5 |
- |
35 |
18 |
|
|
3. |
Robert MLAKAR |
S59DXX |
103:34 |
5 |
- |
119 |
4 |
|
|
4. |
Miroslav KUŽNER |
S59DPG |
128:54 |
5 |
- |
121 |
19 |
|
|
5. |
Boris BODLAJ |
S53CAB |
130:18 |
3 |
- |
39 |
13 |
|
|
|
Roman LEDERER |
S59DRW |
154:37 |
5 |
- |
125 |
7 |
|
izven časa |
Kategorija ST. VETERANI |
3,5 MHz |
1. |
Tine BRAJNIK |
S53APR |
105:00 |
4 |
- |
126 |
13 |
|
|
2. |
Zdravko IVAČIČ |
S59DXU |
117:19 |
4 |
- |
112 |
1 |
|
|
3. |
Jože ONIČ |
S59DXU |
132:22 |
3 |
- |
113 |
10 |
|
|
4. |
Janko KUSELJ |
S53JPQ |
132:45 |
3 |
- |
123 |
7 |
|
|
Kategorija RADIOKLUBI |
3,5 MHz |
1. |
"AJDOVŠČINA" |
AJDOVŠČINA |
S53AAN |
564:55 |
17 |
2. |
"KRŠKO" |
KRŠKO |
S53JPQ |
759:45 |
10 |
3. |
"ORMOŽ" |
ORMOŽ |
S59DIQ |
719:02 |
9 |
4. |
"PTUJSKA GORA" |
PTUJSKA GORA |
S59DPG |
761:22 |
9 |
5. |
"DOMŽALE" |
DOMŽALE |
S53CAB |
785:03 |
8 |
6. |
"KONJICE" |
SLOVENSKE KONJICE |
S59DXU |
763:37 |
7 |
GENERALNA RAZVRSTITEV:
Kategorija PIONIRJI |
3,5 MHz |
1. |
Rok ZABUKOVEC |
S53AAN |
58:39 |
3 |
- |
10 |
12 |
|
|
2. |
Žak GAJŠAK |
S53JPQ |
74:25 |
3 |
- |
40 |
19 |
|
|
3. |
Jan VRTAČNIK |
S59DHP |
83:08 |
3 |
- |
1 |
15 |
|
|
4. |
Jakob IVAČIČ |
S59DXU |
86:18 |
3 |
- |
3 |
14 |
|
|
5. |
Klemen DIMEC |
S53JPQ |
91:22 |
3 |
- |
13 |
13 |
|
|
6. |
David ZAKŠEK |
S59DHP |
96:50 |
3 |
- |
2 |
18 |
|
|
7. |
Tomislav HARING |
S53JPQ |
100:25 |
3 |
- |
41 |
17 |
|
|
8. |
Matija KOČEVAR |
S53AAN |
105:44 |
3 |
- |
7 |
10 |
|
|
9. |
Samo GAJŠAK |
S53JPQ |
114:21 |
3 |
- |
11 |
8 |
|
|
10. |
Nik GREGORIČ |
S53AAN |
120:35 |
2 |
- |
5 |
9 |
|
|
11. |
Konstantin KUZMANOVIĆ |
S53JPQ |
44:26 |
1 |
- |
12 |
5 |
|
|
12. |
Nik KLADNIK |
S59DHP |
91:47 |
1 |
- |
32 |
4 |
|
|
13. |
Simon KOSOVEL |
S53AAN |
124:23 |
1 |
- |
8 |
6 |
|
|
14. |
Samo VETRIH |
S53AAN |
131:51 |
1 |
- |
9 |
3 |
|
|
15. |
Ian KOBAL |
S53AAN |
138:07 |
1 |
- |
6 |
1 |
|
|
Kategorija ŽENSKE |
3,5 MHz |
1. |
Maruša ŠTOKELJ |
S53AAN |
74:34 |
4 |
- |
37 |
11 |
|
|
2. |
Nina RADI |
S59DIQ |
81:07 |
4 |
- |
4 |
17 |
|
|
3. |
Polona PUC |
S53AAN |
137:31 |
3 |
- |
36 |
5 |
|
|
|
Darja ŽANKAR |
S53CAB |
142:45 |
4 |
- |
31 |
2 |
|
izven časa |
Kategorija JUNIORJI |
3,5 MHz |
1. |
Marko KUŽNER |
S59DPG |
72:28 |
4 |
- |
120 |
9 |
|
|
2. |
Blaž HRVATIN |
S53JPQ |
132:35 |
4 |
- |
122 |
3 |
|
|
Kategorija SENIORJI |
3,5 MHz |
1. |
David ČUFER |
S53AAN |
64:02 |
5 |
- |
34 |
15 |
|
|
2. |
Matjaž ŠTOKELJ |
S53AAN |
71:49 |
5 |
- |
118 |
8 |
|
|
3. |
Niko GABERC |
S59DIQ |
77:55 |
5 |
- |
33 |
11 |
|
|
4. |
Zoran FURMAN |
|
84:40 |
5 |
- |
42 |
12 |
|
|
5. |
Peter OREŠNIK |
S53CAB |
94:45 |
5 |
- |
38 |
9 |
|
|
6. |
Žiga BATIČ |
S53AAN |
99:43 |
5 |
- |
117 |
2 |
|
|
7. |
Andrej ŽNIDARIČ |
S59PLK |
101:36 |
5 |
- |
127 |
14 |
|
|
8. |
Martin ŽNIDARIČ |
S59PLK |
108:12 |
5 |
- |
128 |
6 |
|
|
9. |
Mitja ŠTRMAN |
S59DIQ |
109:47 |
5 |
- |
114 |
3 |
|
|
|
Urban SENICA |
S59DHP |
|
0 |
- |
111 |
1 |
|
odstopil |
Kategorija VETERANI |
3,5 MHz |
1. |
Ivo JEREB |
S59DRW |
77:38 |
5 |
- |
124 |
16 |
|
|
2. |
Stanko ČUFER |
S53AAN |
87:40 |
5 |
- |
35 |
18 |
|
|
3. |
Robert MLAKAR |
S59DXX |
103:34 |
5 |
- |
119 |
4 |
|
|
4. |
Alexander HOFER |
ÖVSV |
126:53 |
5 |
- |
116 |
10 |
|
|
5. |
Miroslav KUŽNER |
S59DPG |
128:54 |
5 |
- |
121 |
19 |
|
|
6. |
Boris BODLAJ |
S53CAB |
130:18 |
3 |
- |
39 |
13 |
|
|
|
Roman LEDERER |
S59DRW |
154:37 |
5 |
- |
125 |
7 |
|
izven časa |
Kategorija ST. VETERANI |
3,5 MHz |
1. |
Tine BRAJNIK |
S53APR |
105:00 |
4 |
- |
126 |
13 |
|
|
2. |
Zdravko IVAČIČ |
S59DXU |
117:19 |
4 |
- |
112 |
1 |
|
|
3. |
Harald GOSCH |
ÖVSV |
126:08 |
3 |
- |
115 |
16 |
|
|
4. |
Jože ONIČ |
S59DXU |
132:22 |
3 |
- |
113 |
10 |
|
|
5. |
Janko KUSELJ |
S53JPQ |
132:45 |
3 |
- |
123 |
7 |
|
|
Čas lova - 140 minut!
Posamezne kolone pri rezultatih pomenijo: doseženo mesto, priimek in ime, klub, čas lova, število odkritih oddajnikov, štartna številka in skupina, v kateri je tekmovalec štartal.
Za radioklube: doseženo mesto, ime radiokluba, kraj radiokluba, klicni znak radiokluba, skupen čas tekmovalcev in skupno število odkritih oddajnikov.
|
Predsednik ARG komisije: |
|
Franci ŽANKAR, S57CT |