REZULTATI
ODPRTO KV ARG PRVENSTVO RADIOKLUBA KONJICE - ROGLA 2013
Rogla, 02.06.2013
GENERALNA RAZVRSTITEV:
Kategorija PIONIRJI |
3,5 MHz |
1. |
Marko KUŽNER |
S59DPG |
43:31 |
3 |
- |
122 |
19 |
|
|
2. |
Matic SOBAN |
S53AAN |
57:32 |
3 |
- |
14 |
11 |
|
|
3. |
Blaž KOLMAN |
S59DHP |
83:40 |
3 |
- |
16 |
18 |
|
|
4. |
Samo GAJŠAK |
S53JPQ |
99:13 |
3 |
- |
12 |
15 |
|
|
5. |
David ZAKŠEK |
S59DHP |
104:11 |
3 |
- |
19 |
16 |
|
|
6. |
Leon KMETIČ |
S59DHP |
48:47 |
1 |
- |
34 |
5 |
|
|
7. |
Rok VRTAČNIK |
S59DHP |
96:19 |
1 |
- |
18 |
8 |
|
|
8. |
Jan VRTAČNIK |
S59DHP |
131:22 |
1 |
- |
17 |
1 |
|
|
|
Nik KLADNIK |
S59DHP |
90:42 |
0 |
- |
35 |
14 |
|
brez TX |
|
Konstantin KUZMANOVIĆ |
S53JPQ |
72:09 |
0 |
- |
11 |
3 |
|
brez TX |
Kategorija ŽENSKE |
3,5 MHz |
1. |
Ana ČUFER |
S53AAN |
52:37 |
4 |
- |
15 |
12 |
|
|
2. |
Petra LEVIČAR |
S53JPQ |
65:20 |
4 |
- |
39 |
16 |
|
|
3. |
Adrijana MOŠKON |
S53JPQ |
68:31 |
4 |
- |
10 |
8 |
|
|
4. |
Maruša ŠTOKELJ |
S53AAN |
83:00 |
4 |
- |
13 |
5 |
|
|
Kategorija JUNIORJI |
3,5 MHz |
1. |
Blaž HRVATIN |
S53JPQ |
90:46 |
3 |
- |
120 |
2 |
|
|
Kategorija SENIORJI |
3,5 MHz |
1. |
David ČUFER |
S53AAN |
50:44 |
5 |
- |
36 |
7 |
|
|
2. |
Matjaž ŠTOKELJ |
S53AAN |
59:50 |
5 |
- |
117 |
15 |
|
|
3. |
Niko GABERC |
S59DIQ |
71:00 |
5 |
- |
38 |
18 |
|
|
4. |
Peter OREŠNIK |
S53CAB |
76:46 |
5 |
- |
42 |
11 |
|
|
5. |
Danilo KUNŠEK |
S59DHP |
92:34 |
5 |
- |
113 |
3 |
|
|
6. |
Martin ŽNIDARIČ |
S59PLK |
96:07 |
5 |
- |
112 |
1 |
|
|
7. |
Žiga BATIČ |
S53AAN |
101:18 |
5 |
- |
116 |
13 |
|
|
8. |
Andrej ŽNIDARIČ |
S59PLK |
107:34 |
5 |
- |
111 |
9 |
|
|
Kategorija VETERANI |
3,5 MHz |
1. |
Andrej TROJER |
S53CAB |
60:37 |
5 |
- |
41 |
19 |
|
|
2. |
Jože KOSI |
S59DIQ |
76:41 |
5 |
- |
119 |
6 |
|
|
3. |
Ivo KETE |
S53AAN |
79:43 |
5 |
- |
115 |
4 |
|
|
4. |
Miroslav KUŽNER |
S59DPG |
86:15 |
5 |
- |
123 |
17 |
|
|
5. |
Ivo JEREB |
S59DRW |
86:29 |
5 |
- |
40 |
2 |
|
|
6. |
Robert MLAKAR |
S59DXX |
130:35 |
5 |
- |
118 |
14 |
|
|
7. |
Stanko ČUFER |
S53AAN |
66:24 |
4 |
- |
37 |
10 |
|
|
Kategorija ST. VETERANI |
3,5 MHz |
1. |
Tine BRAJNIK |
S53APR |
79:02 |
4 |
- |
124 |
17 |
|
|
2. |
Jože ONIČ |
S59DXU |
92:32 |
4 |
- |
114 |
7 |
|
|
3. |
Janko KUSELJ |
S53JPQ |
108:47 |
4 |
- |
121 |
12 |
|
|
Kategorija RADIOKLUBI |
3,5 MHz |
1. |
"AJDOVŠČINA" |
AJDOVŠČINA |
S53AAN |
520:36 |
17 |
2. |
"KRŠKO" |
KRŠKO |
S53JPQ |
644:06 |
14 |
3. |
"DOMŽALE" |
DOMŽALE |
S53CAB |
697:23 |
10 |
4. |
"ORMOŽ" |
ORMOŽ |
S59DIQ |
707:41 |
10 |
5. |
"PTUJSKA GORA" |
PTUJSKA GORA |
S59DPG |
689:46 |
8 |
6. |
"AMATER" |
SEVNICA |
S59DHP |
736:14 |
8 |
Čas lova - 140 minut!
Posamezne kolone pri rezultatih pomenijo: doseženo mesto, priimek in ime, klub, čas lova, število odkritih oddajnikov, štartna številka in skupina, v kateri je tekmovalec štartal.
Za radioklube: doseženo mesto, ime radiokluba, kraj radiokluba, klicni znak radiokluba, skupen čas tekmovalcev in skupno število odkritih oddajnikov.
|
Predsednik ARG komisije: |
|
Franci ŽANKAR, S57CT |