REZULTATI
ODPRTO JESENSKO KV ARG PRVENSTVO ZRS 2013
Ptujska Gora, 21.09.2013
RAZVRSTITEV DRŽAVNEGA PRVENSTVA ZRS:
Kategorija PIONIRJI |
3,5 MHz |
1. |
Marko KUŽNER |
S59DPG |
30:33 |
3 |
- |
112 |
17 |
|
|
2. |
Matic SOBAN |
S53AAN |
58:17 |
3 |
- |
13 |
15 |
|
|
3. |
Žak GAJŠAK |
S53JPQ |
66:54 |
3 |
- |
3 |
18 |
|
|
4. |
Jan VRTAČNIK |
S59DHP |
75:38 |
3 |
- |
6 |
12 |
|
|
5. |
Katja CIGOJ |
S53AAN |
77:56 |
3 |
- |
9 |
6 |
|
|
6. |
Jana KETE |
S53AAN |
78:45 |
3 |
- |
11 |
11 |
|
|
7. |
Rok ZABUKOVEC |
S53AAN |
87:55 |
3 |
- |
15 |
4 |
|
|
8. |
Samo FUČKA |
S53AAN |
103:44 |
3 |
- |
10 |
13 |
|
|
9. |
Samo GAJŠAK |
S53JPQ |
108:07 |
3 |
- |
2 |
5 |
|
|
10. |
Nik KLADNIK |
S59DHP |
112:10 |
3 |
- |
33 |
3 |
|
|
11. |
Rok VRTAČNIK |
S59DHP |
55:48 |
2 |
- |
7 |
16 |
|
|
12. |
Žan SOBAN |
S53AAN |
98:08 |
2 |
- |
14 |
1 |
|
|
13. |
Nika PREGELJ |
S53AAN |
83:34 |
1 |
- |
12 |
9 |
|
|
|
Luka ABRAM SOTLER |
S53JPQ |
70:08 |
0 |
- |
1 |
2 |
|
brez TX |
|
Konstantin KUZMANOVIĆ |
S53JPQ |
35:21 |
0 |
- |
4 |
10 |
|
brez TX |
|
David ZAKŠEK |
S59DHP |
|
0 |
- |
8 |
7 |
|
odstopil |
Kategorija ŽENSKE |
3,5 MHz |
1. |
Nina RADI |
S59DIQ |
51:10 |
4 |
- |
5 |
9 |
|
|
2. |
Darja ŽANKAR |
S53CAB |
83:54 |
4 |
- |
31 |
3 |
|
|
Kategorija JUNIORJI |
3,5 MHz |
1. |
Luka STEGNE |
S59DHP |
62:21 |
4 |
- |
35 |
14 |
|
|
2. |
Blaž HRVATIN |
S53JPQ |
78:26 |
4 |
- |
113 |
8 |
|
|
Kategorija SENIORJI |
3,5 MHz |
1. |
Niko GABERC |
S59DIQ |
44:03 |
5 |
- |
32 |
6 |
|
|
2. |
Andrej ŽNIDARIČ |
S59PLK |
52:30 |
5 |
- |
115 |
12 |
|
|
3. |
Danilo KUNŠEK |
S59DHP |
64:31 |
5 |
- |
34 |
17 |
|
|
4. |
Martin ŽNIDARIČ |
S59PLK |
90:59 |
5 |
- |
116 |
1 |
|
|
Kategorija VETERANI |
3,5 MHz |
1. |
Ivo JEREB |
S59DRW |
45:06 |
5 |
- |
38 |
15 |
|
|
2. |
Robert MLAKAR |
S59DXX |
55:28 |
5 |
- |
123 |
4 |
|
|
3. |
Miroslav KUŽNER |
S59DPG |
60:50 |
5 |
- |
111 |
13 |
|
|
4. |
Jože KOSI |
S59DIQ |
61:51 |
5 |
- |
118 |
18 |
|
|
5. |
Andrej TROJER |
S53CAB |
74:53 |
5 |
- |
37 |
7 |
|
|
6. |
Stanko ČUFER |
S53AAN |
75:38 |
5 |
- |
36 |
2 |
|
|
Kategorija ST. VETERANI |
3,5 MHz |
1. |
Tine BRAJNIK |
S53APR |
50:56 |
4 |
- |
122 |
8 |
|
|
2. |
Janko KUSELJ |
S53JPQ |
57:58 |
4 |
- |
114 |
11 |
|
|
3. |
Jože ONIČ |
S59DXU |
92:23 |
4 |
- |
117 |
16 |
|
|
Kategorija RADIOKLUBI |
3,5 MHz |
1. |
"ORMOŽ" |
ORMOŽ |
S59DIQ |
577:04 |
14 |
2. |
"AMATER" |
SEVNICA |
S59DHP |
622:30 |
12 |
3. |
"KRŠKO" |
KRŠKO |
S53JPQ |
623:18 |
11 |
4. |
"DOMŽALE" |
DOMŽALE |
S53CAB |
718:47 |
9 |
5. |
"PTUJSKA GORA" |
PTUJSKA GORA |
S59DPG |
651:23 |
8 |
6. |
"AJDOVŠČINA" |
AJDOVŠČINA |
S53AAN |
693:55 |
8 |
GENERALNA RAZVRSTITEV:
Kategorija PIONIRJI |
3,5 MHz |
1. |
Marko KUŽNER |
S59DPG |
30:33 |
3 |
- |
112 |
17 |
|
|
2. |
Matic SOBAN |
S53AAN |
58:17 |
3 |
- |
13 |
15 |
|
|
3. |
Žak GAJŠAK |
S53JPQ |
66:54 |
3 |
- |
3 |
18 |
|
|
4. |
Jan VRTAČNIK |
S59DHP |
75:38 |
3 |
- |
6 |
12 |
|
|
5. |
Katja CIGOJ |
S53AAN |
77:56 |
3 |
- |
9 |
6 |
|
|
6. |
Jana KETE |
S53AAN |
78:45 |
3 |
- |
11 |
11 |
|
|
7. |
Rok ZABUKOVEC |
S53AAN |
87:55 |
3 |
- |
15 |
4 |
|
|
8. |
Samo FUČKA |
S53AAN |
103:44 |
3 |
- |
10 |
13 |
|
|
9. |
Samo GAJŠAK |
S53JPQ |
108:07 |
3 |
- |
2 |
5 |
|
|
10. |
Nik KLADNIK |
S59DHP |
112:10 |
3 |
- |
33 |
3 |
|
|
11. |
Rok VRTAČNIK |
S59DHP |
55:48 |
2 |
- |
7 |
16 |
|
|
12. |
Žan SOBAN |
S53AAN |
98:08 |
2 |
- |
14 |
1 |
|
|
13. |
Nika PREGELJ |
S53AAN |
83:34 |
1 |
- |
12 |
9 |
|
|
|
Luka ABRAM SOTLER |
S53JPQ |
70:08 |
0 |
- |
1 |
2 |
|
brez TX |
|
Konstantin KUZMANOVIĆ |
S53JPQ |
35:21 |
0 |
- |
4 |
10 |
|
brez TX |
|
David ZAKŠEK |
S59DHP |
|
0 |
- |
8 |
7 |
|
odstopil |
Kategorija ŽENSKE |
3,5 MHz |
1. |
Nina RADI |
S59DIQ |
51:10 |
4 |
- |
5 |
9 |
|
|
2. |
Darja ŽANKAR |
S53CAB |
83:54 |
4 |
- |
31 |
3 |
|
|
Kategorija JUNIORJI |
3,5 MHz |
1. |
Luka STEGNE |
S59DHP |
62:21 |
4 |
- |
35 |
14 |
|
|
2. |
Blaž HRVATIN |
S53JPQ |
78:26 |
4 |
- |
113 |
8 |
|
|
Kategorija SENIORJI |
3,5 MHz |
1. |
Niko GABERC |
S59DIQ |
44:03 |
5 |
- |
32 |
6 |
|
|
2. |
Andrej ŽNIDARIČ |
S59PLK |
52:30 |
5 |
- |
115 |
12 |
|
|
3. |
Danilo KUNŠEK |
S59DHP |
64:31 |
5 |
- |
34 |
17 |
|
|
4. |
Martin ŽNIDARIČ |
S59PLK |
90:59 |
5 |
- |
116 |
1 |
|
|
Kategorija VETERANI |
3,5 MHz |
1. |
Ivo JEREB |
S59DRW |
45:06 |
5 |
- |
38 |
15 |
|
|
2. |
Robert MLAKAR |
S59DXX |
55:28 |
5 |
- |
123 |
4 |
|
|
3. |
Alexander HOFER |
ÖVSV |
59:18 |
5 |
- |
120 |
10 |
|
|
4. |
Miroslav KUŽNER |
S59DPG |
60:50 |
5 |
- |
111 |
13 |
|
|
5. |
Jože KOSI |
S59DIQ |
61:51 |
5 |
- |
118 |
18 |
|
|
6. |
Andrej TROJER |
S53CAB |
74:53 |
5 |
- |
37 |
7 |
|
|
7. |
Stanko ČUFER |
S53AAN |
75:38 |
5 |
- |
36 |
2 |
|
|
Kategorija ST. VETERANI |
3,5 MHz |
1. |
Tine BRAJNIK |
S53APR |
50:56 |
4 |
- |
122 |
8 |
|
|
2. |
Janko KUSELJ |
S53JPQ |
57:58 |
4 |
- |
114 |
11 |
|
|
3. |
Harald GOSCH |
ÖVSV |
78:14 |
4 |
- |
119 |
5 |
|
|
4. |
Jože ONIČ |
S59DXU |
92:23 |
4 |
- |
117 |
16 |
|
|
5. |
Werner VEIT |
ÖVSV |
68:39 |
2 |
- |
121 |
14 |
|
|
Čas lova - 140 minut!
Posamezne kolone pri rezultatih pomenijo: doseženo mesto, priimek in ime, klub, čas lova, število odkritih oddajnikov, štartna številka in skupina, v kateri je tekmovalec štartal.
Za radioklube: doseženo mesto, ime radiokluba, kraj radiokluba, klicni znak radiokluba, skupen čas tekmovalcev in skupno število odkritih oddajnikov.
|
Predsednik ARG komisije: |
|
Franci ŽANKAR, S57CT |