REZULTATI
ODPRTO KV ARG PRVENSTVO RADIOKLUBA RADOMLJE
Komenda, 14.04.2012
GENERALNA RAZVRSTITEV:
Kategorija PIONIRJI |
3,5 MHz |
1. |
Jure ZELIČ |
S59DHP |
39:48 |
3 |
- |
32 |
14 |
|
|
2. |
Tadej TIHOLE |
S59DHP |
41:40 |
3 |
- |
31 |
20 |
|
|
3. |
Marko KUŽNER |
S59DPG |
53:53 |
3 |
- |
118 |
12 |
|
|
4. |
Nejc ŠIRCELJ |
S53CAB |
63:33 |
3 |
- |
30 |
8 |
|
|
5. |
Kaja BRATINA |
S53AAN |
63:39 |
3 |
- |
18 |
10 |
|
|
6. |
Jan VRTAČNIK |
S59DHP |
66:35 |
3 |
- |
26 |
19 |
|
|
7. |
Blaž HRVATIN |
S53JPQ |
73:29 |
3 |
- |
38 |
11 |
|
|
8. |
David ZAKŠEK |
S59DHP |
104:05 |
3 |
- |
25 |
13 |
|
|
9. |
Jernej ŽURAJ |
S59DHP |
98:51 |
2 |
- |
24 |
7 |
|
|
10. |
Blaž DROFENIK |
S53AAN |
108:16 |
2 |
- |
44 |
5 |
|
|
11. |
Urban KRNC |
S59DHP |
113:33 |
2 |
- |
27 |
4 |
|
|
|
Rok HROVATIN |
S53AAN |
142:43 |
2 |
- |
45 |
15 |
|
izven časa |
|
Nik KLADNIK |
S59DHP |
124:06 |
0 |
- |
29 |
2 |
|
brez TX |
|
Leon KMETIČ |
S59DHP |
106:26 |
0 |
- |
28 |
6 |
|
brez TX |
|
Andraž BRATINA |
S53AAN |
58:22 |
0 |
- |
101 |
16 |
|
brez TX |
|
Jana KETE |
S53AAN |
81:06 |
0 |
- |
17 |
1 |
|
brez TX |
|
Gregor ŽVAR |
S59DHP |
|
1 |
- |
23 |
3 |
|
odstopil |
Kategorija ŽENSKE |
3,5 MHz |
1. |
Maja MARUŠIČ |
S53JPQ |
81:58 |
4 |
- |
40 |
2 |
|
|
2. |
Ana ČUFER |
S53AAN |
82:07 |
4 |
- |
19 |
13 |
|
|
3. |
Nina RADI |
S59DIQ |
82:17 |
4 |
- |
22 |
12 |
|
|
4. |
Adrijana MOŠKON |
S53JPQ |
92:21 |
4 |
- |
21 |
20 |
|
|
5. |
Petra LEVIČAR |
S53JPQ |
100:51 |
4 |
- |
39 |
18 |
|
|
Kategorija JUNIORJI |
3,5 MHz |
1. |
Žiga BATIČ |
S53AAN |
123:29 |
4 |
- |
125 |
8 |
|
|
2. |
Matic KUSELJ |
S59DHP |
94:39 |
3 |
- |
111 |
1 |
|
|
3. |
Bojan JELIĆ |
S53JPQ |
138:43 |
3 |
- |
123 |
6 |
|
|
4. |
Sebastijan KUŽNER |
S59DPG |
105:44 |
1 |
- |
120 |
9 |
|
|
5. |
Luka OMERZEL |
S53JPQ |
138:52 |
1 |
- |
20 |
7 |
|
|
Kategorija SENIORJI |
3,5 MHz |
1. |
David ČUFER |
S53AAN |
78:32 |
5 |
- |
41 |
19 |
|
|
2. |
Niko GABERC |
S59DIQ |
85:54 |
5 |
- |
34 |
4 |
|
|
3. |
Zoran FURMAN |
|
97:40 |
5 |
- |
33 |
16 |
|
|
4. |
Mitja ŠTRMAN |
S59DIQ |
99:41 |
5 |
- |
114 |
14 |
|
|
5. |
Peter OREŠNIK |
S53CAB |
126:01 |
5 |
- |
37 |
13 |
|
|
6. |
Tomaž ŽNIDARŠIČ |
S59DHP |
92:26 |
1 |
- |
113 |
11 |
|
|
|
Davor MOŽIČ |
S59DHP |
143:28 |
5 |
- |
112 |
5 |
|
izven časa |
|
Andrej ŽNIDARIČ |
S59PLK |
222:34 |
5 |
- |
121 |
10 |
|
izven časa |
Kategorija VETERANI |
3,5 MHz |
1. |
Andrej TROJER |
S53CAB |
90:57 |
5 |
- |
36 |
6 |
|
|
2. |
Stanko ČUFER |
S53AAN |
108:45 |
5 |
- |
42 |
9 |
|
|
3. |
Ivo JEREB |
S59DRW |
109:09 |
5 |
- |
35 |
12 |
|
|
4. |
Miroslav KUŽNER |
S59DPG |
128:27 |
5 |
- |
119 |
1 |
|
|
5. |
Ivo KETE |
S53AAN |
136:14 |
2 |
- |
43 |
18 |
|
|
|
Jože KOSI |
S59DIQ |
148:13 |
4 |
- |
117 |
17 |
|
izven časa |
Kategorija ST. VETERANI |
3,5 MHz |
1. |
Zdravko IVAČIČ |
S59DXU |
102:52 |
3 |
- |
115 |
3 |
|
|
|
Janko KUSELJ |
S53JPQ |
142:23 |
4 |
- |
124 |
15 |
|
izven časa |
|
Jože ONIČ |
S59DXU |
150:43 |
4 |
- |
116 |
19 |
|
izven časa |
|
Tine BRAJNIK |
S53APR |
|
3 |
- |
122 |
17 |
|
odstopil |
Čas lova - 140 minut!
Posamezne kolone pri rezultatih pomenijo: doseženo mesto, priimek in ime, klub, čas lova, število odkritih oddajnikov, štartna številka in skupina, v kateri je tekmovalec štartal.
|
Predsednik ARG komisije: |
|
Franci ŽANKAR, S57CT |