REZULTATI
16. WORLD ARDF CHAMPIONSHIPS 2012
Kopaonik (Srbija), 14.09.2012
GENERALNA RAZVRSTITEV:
1. |
Anastasia DENISOVA |
BLR |
114:11 |
5 |
- |
344 |
21 |
|
|
2. |
Pavla HOROVÁ |
CZE |
115:25 |
5 |
- |
110 |
13 |
|
|
3. |
Alžběta LÉHAROVÁ |
CZE |
116:02 |
5 |
- |
111 |
26 |
|
|
4. |
Luchana NAUMENKO |
UKR |
136:47 |
5 |
- |
58 |
3 |
|
|
5. |
Petra LNĚNIČKOVÁ |
CZE |
137:00 |
5 |
- |
112 |
2 |
|
|
6. |
Elena PISARENKO |
RUS |
139:15 |
5 |
- |
286 |
24 |
|
|
7. |
Dianora HERASHCHENKO |
UKR |
112:10 |
4 |
- |
57 |
17 |
|
|
8. |
Stanimira VALCHEVA |
BUL |
141:30 |
4 |
- |
25 |
15 |
|
|
9. |
Daniela VALCHEVA |
BUL |
115:51 |
3 |
- |
26 |
10 |
|
|
10. |
Lidia LEKAN |
POL |
118:27 |
3 |
- |
177 |
32 |
|
|
11. |
Ekaterina SMIRNOVA |
RUS |
137:25 |
3 |
- |
254 |
20 |
|
|
12. |
Ana ČUFER |
SLO |
140:53 |
3 |
- |
113 |
19 |
|
|
13. |
Justyna GARCZAREK |
POL |
147:16 |
3 |
- |
176 |
23 |
|
|
14. |
Veronika DOLNÍKOVÁ |
SVK |
147:30 |
3 |
- |
353 |
30 |
|
|
15. |
Tatiana OVCHINNIKOVA |
RUS |
89:24 |
2 |
- |
255 |
5 |
|
|
16. |
Momoka HIRAKAWA |
JPN |
125:27 |
2 |
- |
1 |
34 |
|
|
17. |
Deng XIAOJING |
CHN |
128:25 |
2 |
- |
346 |
11 |
|
|
18. |
Katarína KOŠUTOVÁ |
SVK |
143:15 |
2 |
- |
352 |
1 |
|
|
19. |
Iveta ZASHEVA |
BUL |
147:23 |
2 |
- |
27 |
33 |
|
|
|
Yevgeniia VEREMEIENKO |
UKR |
160:14 |
4 |
- |
59 |
31 |
|
izven časa |
|
Li MENGBING |
CHN |
173:16 |
4 |
- |
368 |
35 |
|
izven časa |
|
Zhang MINGYANG |
CHN |
152:44 |
3 |
- |
329 |
16 |
|
izven časa |
1. |
Ferencné CSERPÁK |
HUN |
85:07 |
4 |
- |
202 |
16 |
|
|
2. |
Alexandra LÁTALOVÁ |
CZE |
96:44 |
4 |
- |
102 |
7 |
|
|
3. |
Liudmila ZAPOROZHETS |
UKR |
101:11 |
4 |
- |
69 |
5 |
|
|
4. |
Mária FEKIAČOVÁ |
SVK |
101:18 |
4 |
- |
357 |
33 |
|
|
5. |
Sigita UZIENE |
LTU |
113:04 |
4 |
- |
134 |
24 |
|
|
6. |
Anna ŠIMEČKOVÁ |
SVK |
131:37 |
4 |
- |
356 |
20 |
|
|
7. |
Galina MALYSHEVA |
RUS |
133:22 |
4 |
- |
288 |
31 |
|
|
8. |
Shilee BANG |
KOR |
134:19 |
4 |
- |
322 |
27 |
|
|
9. |
Natallia DENISOVA |
BLR |
101:44 |
3 |
- |
343 |
26 |
|
|
10. |
Ingrid POMPLUN |
GER |
113:49 |
3 |
- |
220 |
10 |
|
|
11. |
Klára ZARNÓCZAY |
HUN |
120:49 |
3 |
- |
246 |
3 |
|
|
12. |
Galina KRASSOWIZKAJA |
GER |
132:56 |
3 |
- |
219 |
29 |
|
|
13. |
Jillian ULLERSPERGER |
GBR |
125:47 |
2 |
- |
73 |
22 |
|
|
|
Sunja HWANG |
KOR |
138:52 |
1 |
- |
323 |
2 |
|
brez TX |
|
Liubov ZELENIUK |
UKR |
122:51 |
3 |
- |
68 |
14 |
|
diskvalificirana |
1. |
Karel FUČÍK |
CZE |
58:45 |
6 |
- |
91 |
33 |
|
|
2. |
Roman GUBAREV |
RUS |
65:10 |
6 |
- |
270 |
10 |
|
|
3. |
Jakub OMA |
CZE |
75:30 |
6 |
- |
92 |
16 |
|
|
4. |
Martin KOŠUT |
SVK |
81:53 |
6 |
- |
317 |
35 |
|
|
5. |
Alexander HERGERT |
GER |
82:45 |
6 |
- |
222 |
13 |
|
|
6. |
Jozef KRÁL |
SVK |
83:44 |
6 |
- |
349 |
7 |
|
|
7. |
Evgeny PANCHENKO |
RUS |
87:04 |
6 |
- |
269 |
19 |
|
|
8. |
Mindaugas NAKVOSAS |
LTU |
87:29 |
6 |
- |
140 |
34 |
|
|
9. |
Oleksii IVANKO |
UKR |
87:38 |
6 |
- |
43 |
25 |
|
|
10. |
Michal VORÁČEK |
CZE |
90:21 |
6 |
- |
93 |
11 |
|
|
11. |
Sergii SHTANKO |
UKR |
93:00 |
6 |
- |
42 |
8 |
|
|
12. |
Paulius NAVICKAS |
LTU |
97:08 |
6 |
- |
138 |
5 |
|
|
13. |
Szymon LAWECKI |
POL |
107:33 |
6 |
- |
170 |
29 |
|
|
14. |
Stephan KÖBERLE |
GER |
108:28 |
6 |
- |
221 |
4 |
|
|
15. |
Axel BÖHRINGER |
GER |
112:56 |
6 |
- |
223 |
31 |
|
|
16. |
Pawel JANIAK |
POL |
118:32 |
6 |
- |
168 |
21 |
|
|
17. |
Vladislav KAZYMOV |
RUS |
119:35 |
6 |
- |
271 |
26 |
|
|
18. |
Illia IVANKO |
UKR |
132:27 |
6 |
- |
44 |
22 |
|
|
19. |
Si GUOWEN |
CHN |
119:27 |
4 |
- |
339 |
20 |
|
|
20. |
Krzysztof JAROSZEWICZ |
POL |
130:00 |
4 |
- |
169 |
9 |
|
|
21. |
David ČUFER |
SLO |
136:23 |
4 |
- |
120 |
34 |
|
|
22. |
Gábor PAP |
HUN |
136:28 |
4 |
- |
201 |
25 |
|
|
23. |
Kim GOOKSIK |
KOR |
93:36 |
3 |
- |
307 |
11 |
|
|
24. |
Henrik LINDELL |
SWE |
109:03 |
3 |
- |
296 |
19 |
|
|
25. |
Jozef ŠIMEČEK |
SVK |
116:26 |
3 |
- |
316 |
23 |
|
|
26. |
Dragan MANOJLOVIĆ |
SRB |
118:51 |
3 |
- |
250 |
23 |
|
|
27. |
Kim CHULHWAN |
KOR |
122:51 |
3 |
- |
308 |
21 |
|
|
28. |
Kestutis RUZGIS |
LTU |
123:55 |
3 |
- |
139 |
20 |
|
|
29. |
Satoshi SUGIHARA |
JPN |
129:50 |
3 |
- |
10 |
33 |
|
|
30. |
Liu GUANGYAN |
CHN |
133:09 |
3 |
- |
338 |
7 |
|
|
31. |
Kristian RUUSKA |
AUS |
143:35 |
3 |
- |
244 |
31 |
|
|
32. |
Kentaro KUROGI |
JPN |
125:10 |
2 |
- |
8 |
16 |
|
|
|
Liu KUNLIN |
CHN |
164:50 |
4 |
- |
380 |
29 |
|
izven časa |
|
Milen KASEV |
BUL |
168:39 |
4 |
- |
32 |
8 |
|
izven časa |
|
Tomomichi ISHIKAWA |
JPN |
110:48 |
1 |
- |
9 |
4 |
|
brez TX |
|
Yu DONGGEL |
KOR |
|
0 |
- |
309 |
35 |
|
odstopil |
|
Niko GABERC |
SLO |
143:41 |
6 |
- |
119 |
13 |
|
diskvalificiran |
|
Mitja ŠTRMAN |
SLO |
118:10 |
5 |
- |
121 |
10 |
|
diskvalificiran |
1. |
Vasyl KOLODIAZHNYI |
UKR |
56:58 |
5 |
- |
46 |
16 |
|
|
2. |
Sergiy GONCHARUK |
UKR |
63:05 |
5 |
- |
47 |
6 |
|
|
3. |
Valery DENISOV |
BLR |
67:58 |
5 |
- |
341 |
20 |
|
|
4. |
Jon SLETVOLD |
NOR |
70:32 |
5 |
- |
362 |
22 |
|
|
5. |
Kalle KUUSIK |
EST |
73:34 |
5 |
- |
381 |
26 |
|
|
6. |
Vadim AFONKIN |
USA |
74:20 |
5 |
- |
146 |
17 |
|
|
7. |
Eduard GODUNOV |
RUS |
74:30 |
5 |
- |
272 |
15 |
|
|
8. |
Algirdas SKUDRICKAS |
LTU |
78:36 |
5 |
- |
145 |
17 |
|
|
9. |
Zbyněk ŽÁČEK |
CZE |
82:01 |
5 |
- |
89 |
23 |
|
|
10. |
Bengt EVERTSSON |
SWE |
89:40 |
5 |
- |
299 |
31 |
|
|
11. |
Baktybek SHARSHENOV |
RUS |
89:49 |
5 |
- |
274 |
11 |
|
|
12. |
Hakan MELIN |
SWE |
98:32 |
5 |
- |
297 |
13 |
|
|
13. |
Andrej TROJER |
SLO |
100:02 |
5 |
- |
122 |
14 |
|
|
14. |
Tomasz DEPTULSKI |
POL |
101:54 |
5 |
- |
171 |
24 |
|
|
15. |
Sven LINDHORST |
GER |
103:10 |
5 |
- |
224 |
5 |
|
|
16. |
Bruce PATERSON |
AUS |
104:53 |
5 |
- |
242 |
14 |
|
|
17. |
Gintaras DAPKUS |
LTU |
112:29 |
5 |
- |
142 |
28 |
|
|
18. |
Remigijus MASILIONIS |
LTU |
117:10 |
5 |
- |
141 |
3 |
|
|
19. |
Nicolai MEJEVOI |
USA |
117:53 |
5 |
- |
147 |
12 |
|
|
20. |
Jaroslav ZACH |
CZE |
123:23 |
5 |
- |
88 |
27 |
|
|
21. |
Ivo JEREB |
SLO |
125:05 |
5 |
- |
123 |
35 |
|
|
22. |
Vadim PETROV |
RUS |
125:37 |
5 |
- |
275 |
32 |
|
|
23. |
Adrian MARCU |
ROM |
129:12 |
5 |
- |
205 |
16 |
|
|
24. |
Andrew SOLTYSIK |
GBR |
131:54 |
5 |
- |
78 |
28 |
|
|
25. |
Viktor TSENKOV |
BUL |
133:13 |
5 |
- |
23 |
35 |
|
|
26. |
Steve CHALK |
GBR |
134:53 |
5 |
- |
79 |
23 |
|
|
27. |
Ingvar EHRSSON |
SWE |
137:26 |
5 |
- |
298 |
3 |
|
|
28. |
Mihály MUCSI |
HUN |
123:12 |
4 |
- |
197 |
15 |
|
|
29. |
Pavel MOKRÝ |
CZE |
126:02 |
4 |
- |
90 |
5 |
|
|
30. |
Marc VAN BRITSOM |
BEL |
139:10 |
4 |
- |
159 |
32 |
|
|
31. |
Ištvan MAJOR |
SRB |
142:43 |
4 |
- |
249 |
2 |
|
|
32. |
Toshiyuki SAITO |
JPN |
148:10 |
4 |
- |
12 |
12 |
|
|
33. |
Miroslav KUŽNER |
SLO |
103:36 |
3 |
- |
124 |
9 |
|
|
34. |
Christian DREWS |
GER |
104:00 |
3 |
- |
225 |
19 |
|
|
35. |
Choi INTAEK |
KOR |
112:15 |
3 |
- |
312 |
1 |
|
|
36. |
Vincent PICHOT |
FRA |
129:52 |
3 |
- |
400 |
9 |
|
|
37. |
Shigeru SHIMIZU |
JPN |
132:23 |
3 |
- |
11 |
20 |
|
|
38. |
Panayot DANEV |
BUL |
133:58 |
3 |
- |
24 |
7 |
|
|
39. |
Ewen TEMPLETON |
AUS |
136:43 |
3 |
- |
243 |
26 |
|
|
40. |
Oleksandr SMYRNOV |
UKR |
141:34 |
3 |
- |
48 |
27 |
|
|
41. |
David HEALE |
GBR |
144:43 |
3 |
- |
76 |
1 |
|
|
42. |
Andres VIIRA |
EST |
135:15 |
2 |
- |
382 |
11 |
|
|
|
Koji TAKAO |
JPN |
154:09 |
4 |
- |
13 |
25 |
|
izven časa |
|
Igor GRIDIN |
MDA |
189:07 |
1 |
- |
240 |
7 |
|
brez TX |
|
Kim YOUNG HO |
KOR |
112:20 |
1 |
- |
310 |
13 |
|
brez TX |
|
Jens HENNEBERG |
GER |
131:28 |
1 |
- |
226 |
25 |
|
brez TX |
|
Lee GUNCHUN |
KOR |
62:42 |
1 |
- |
311 |
31 |
|
brez TX |
1. |
Oleg FURSA |
UKR |
46:10 |
4 |
- |
54 |
19 |
|
|
2. |
Heinrich GÖTTE |
GER |
57:07 |
4 |
- |
230 |
24 |
|
|
3. |
Branimir VINKO |
CRO |
65:01 |
4 |
- |
186 |
15 |
|
|
4. |
Viktor KORSHUNOV |
UKR |
66:54 |
4 |
- |
55 |
28 |
|
|
5. |
Željko BELAJ |
CRO |
67:46 |
4 |
- |
185 |
10 |
|
|
6. |
Attila GÁBOR KOVÁCS |
HUN |
70:21 |
4 |
- |
194 |
20 |
|
|
7. |
Alexandr KOCHERGIN |
KAZ |
71:28 |
4 |
- |
237 |
12 |
|
|
8. |
Mykola VELIKANOV |
UKR |
75:16 |
4 |
- |
56 |
4 |
|
|
9. |
Siegfried POMPLUN |
GER |
82:22 |
4 |
- |
231 |
15 |
|
|
10. |
Władysław PIETRZYKOWSKI |
POL |
84:21 |
4 |
- |
174 |
27 |
|
|
11. |
Chermen GULIEV |
RUS |
84:40 |
4 |
- |
273 |
16 |
|
|
12. |
Bo LENANDER |
SWE |
88:53 |
4 |
- |
301 |
14 |
|
|
13. |
Gunnar SVENSSON |
SWE |
94:50 |
4 |
- |
302 |
27 |
|
|
14. |
Lubomír WINTER |
CZE |
100:23 |
4 |
- |
83 |
14 |
|
|
15. |
Nazhib MUKHITOV |
RUS |
108:27 |
4 |
- |
279 |
30 |
|
|
16. |
Sachiyuki YATABE |
JPN |
112:10 |
4 |
- |
19 |
32 |
|
|
17. |
John MARRIOTT |
GBR |
120:23 |
4 |
- |
77 |
17 |
|
|
18. |
Jay HENNIGAN |
USA |
124:54 |
4 |
- |
149 |
20 |
|
|
19. |
István BÖRCSÖK |
HUN |
125:04 |
4 |
- |
192 |
8 |
|
|
20. |
Shuichi NISHIUCHI |
JPN |
137:40 |
4 |
- |
18 |
10 |
|
|
21. |
Bernhard GARTNER |
GER |
137:49 |
4 |
- |
232 |
8 |
|
|
22. |
Antonín BLOMANN |
CZE |
138:01 |
4 |
- |
84 |
12 |
|
|
23. |
Hristo GARIPOV |
BUL |
85:21 |
3 |
- |
33 |
21 |
|
|
24. |
Branko VIDOVIĆ |
CRO |
91:15 |
3 |
- |
184 |
32 |
|
|
25. |
Luo JUNFENG |
CHN |
98:07 |
3 |
- |
347 |
19 |
|
|
26. |
Zoltán SZŰK |
HUN |
122:17 |
3 |
- |
193 |
24 |
|
|
27. |
Joseph HUBERMAN |
USA |
128:57 |
3 |
- |
150 |
9 |
|
|
28. |
Kuhn NAMGUNG |
KOR |
128:58 |
3 |
- |
319 |
28 |
|
|
29. |
Takayuki MATSUURA |
JPN |
134:04 |
3 |
- |
17 |
18 |
|
|
30. |
Asen TOMOV |
BUL |
142:12 |
3 |
- |
34 |
3 |
|
|
31. |
Rolf SVENSSON |
SWE |
91:06 |
2 |
- |
303 |
6 |
|
|
32. |
Marc VANHALST |
BEL |
107:54 |
2 |
- |
163 |
18 |
|
|
33. |
Jan HOEK |
NED |
116:32 |
2 |
- |
360 |
21 |
|
|
34. |
Sergei FALEEV |
RUS |
117:58 |
2 |
- |
278 |
2 |
|
|
|
Tomasz OWCZARSKI |
POL |
151:10 |
2 |
- |
183 |
6 |
|
izven časa |
|
Cho DONGIK |
KOR |
166:35 |
1 |
- |
321 |
9 |
|
brez TX |
|
Arpad ŠARKEZI |
SRB |
189:20 |
1 |
- |
248 |
16 |
|
brez TX |
|
Patrick DE ROCKER |
BEL |
109:12 |
1 |
- |
164 |
29 |
|
brez TX |
|
Dimiter KIREV |
BUL |
131:41 |
1 |
- |
35 |
29 |
|
brez TX |
|
Tine BRAJNIK |
SLO |
93:21 |
1 |
- |
127 |
33 |
|
brez TX |
|
William SMATHERS |
USA |
131:48 |
1 |
- |
151 |
34 |
|
brez TX |
|
Dick FIJLSTRA |
NED |
96:36 |
1 |
- |
358 |
34 |
|
brez TX |
|
Wilfried DE SMET |
BEL |
|
1 |
- |
160 |
2 |
|
odstopil |
Čas lova - 150 minut!
Posamezne kolone pri rezultatih pomenijo: doseženo mesto, priimek in ime, klub, čas lova, število odkritih oddajnikov, štartna številka in skupina, v kateri je tekmovalec štartal.
|
Predsednik ARG komisije: |
|
PA NORDWAEGER, SM0BGU |