REZULTATI
ODPRTO UKV ARG PRVENSTVO ZRS 2010
Komenda, 15.05.2010
RAZVRSTITEV DRŽAVNEGA PRVENSTVA ZRS:
Kategorija PIONIRJI |
144 MHz |
1. |
Ana ČUFER |
S53AAN |
56:37 |
3 |
- |
87 |
5 |
|
|
2. |
Jerneja SAMEC |
S53AAN |
80:37 |
3 |
- |
89 |
3 |
|
|
3. |
Marko KUŽNER |
S59DPG |
83:29 |
3 |
- |
95 |
15 |
|
|
4. |
Maruša ŠTOKELJ |
S53AAN |
90:33 |
3 |
- |
88 |
1 |
|
|
5. |
Blaž VINTAR |
S59DHP |
108:14 |
3 |
- |
98 |
10 |
|
|
6. |
Tadej TIHOLE |
S59DHP |
110:26 |
3 |
- |
99 |
9 |
|
|
7. |
Primož VIPOTNIK |
S53AAN |
113:31 |
3 |
- |
90 |
4 |
|
|
8. |
Jure ZELIČ |
S59DHP |
104:25 |
2 |
- |
101 |
7 |
|
|
9. |
Maja KOŠTRUN |
S59DHP |
105:14 |
1 |
- |
100 |
13 |
|
|
Kategorija ŽENSKE |
144 MHz |
1. |
Maja MARUŠIČ |
S53JPQ |
97:23 |
4 |
- |
82 |
11 |
|
|
2. |
Adrijana MOŠKON |
S53JPQ |
107:13 |
4 |
- |
83 |
6 |
|
|
3. |
Nina RADI |
S59DHP |
118:34 |
4 |
- |
103 |
8 |
|
|
4. |
Petra LEVIČAR |
S53JPQ |
130:24 |
3 |
- |
81 |
16 |
|
|
Kategorija JUNIORJI |
144 MHz |
1. |
Žiga BATIČ |
S53AAN |
125:01 |
4 |
- |
115 |
16 |
|
|
2. |
Urban SENICA |
S59DHP |
99:54 |
2 |
- |
102 |
6 |
|
|
3. |
Armin ČRNIGOJ |
S53AAN |
120:15 |
2 |
- |
92 |
11 |
|
|
4. |
Sebastijan KUŽNER |
S59DPG |
88:00 |
1 |
- |
96 |
12 |
|
|
|
Marino JELINEK |
S59DIQ |
145:00 |
4 |
- |
86 |
2 |
|
izven časa |
Kategorija SENIORJI |
144 MHz |
1. |
Niko GABERC |
S59DIQ |
73:41 |
5 |
- |
85 |
3 |
|
|
2. |
Mitja ŠTRMAN |
S59DIQ |
74:37 |
5 |
- |
84 |
12 |
|
|
3. |
David ČUFER |
S53AAN |
81:38 |
5 |
- |
93 |
15 |
|
|
4. |
Andrej TROJER |
S53CAB |
83:30 |
5 |
- |
97 |
1 |
|
|
5. |
Boris HROVAT |
S53CAB |
106:27 |
5 |
- |
108 |
4 |
|
|
6. |
Danilo KUNŠEK |
S59DHP |
122:23 |
5 |
- |
106 |
5 |
|
|
7. |
Matic PETERKA |
S53CAB |
123:16 |
5 |
- |
109 |
7 |
|
|
8. |
Peter OREŠNIK |
S53CAB |
133:26 |
5 |
- |
94 |
13 |
|
|
|
Davor MOŽIČ |
S59DHP |
148:09 |
5 |
- |
105 |
2 |
|
izven časa |
Kategorija VETERANI |
144 MHz |
1. |
Ivo JEREB |
S59DRW |
71:19 |
4 |
- |
107 |
7 |
|
|
2. |
Stanko ČUFER |
S53AAN |
79:55 |
4 |
- |
91 |
9 |
|
|
3. |
Zdravko IVAČIČ |
S59DXU |
117:26 |
4 |
- |
117 |
5 |
|
|
4. |
Ivan LAZAR |
S59DIQ |
127:24 |
4 |
- |
112 |
10 |
|
|
5. |
Janko KUSELJ |
S53JPQ |
100:14 |
3 |
- |
111 |
8 |
|
|
6. |
Jože ONIČ |
S59DXU |
136:10 |
3 |
- |
118 |
1 |
|
|
|
Jože KOSI |
S59DIQ |
143:01 |
3 |
- |
113 |
17 |
|
izven časa |
|
Miroslav KUŽNER |
S59DPG |
166:10 |
3 |
- |
116 |
14 |
|
izven časa |
GENERALNA RAZVRSTITEV:
Kategorija PIONIRJI |
144 MHz |
1. |
Ana ČUFER |
S53AAN |
56:37 |
3 |
- |
87 |
5 |
|
|
2. |
Jerneja SAMEC |
S53AAN |
80:37 |
3 |
- |
89 |
3 |
|
|
3. |
Marko KUŽNER |
S59DPG |
83:29 |
3 |
- |
95 |
15 |
|
|
4. |
Maruša ŠTOKELJ |
S53AAN |
90:33 |
3 |
- |
88 |
1 |
|
|
5. |
Blaž VINTAR |
S59DHP |
108:14 |
3 |
- |
98 |
10 |
|
|
6. |
Tadej TIHOLE |
S59DHP |
110:26 |
3 |
- |
99 |
9 |
|
|
7. |
Primož VIPOTNIK |
S53AAN |
113:31 |
3 |
- |
90 |
4 |
|
|
8. |
Jure ZELIČ |
S59DHP |
104:25 |
2 |
- |
101 |
7 |
|
|
9. |
Maja KOŠTRUN |
S59DHP |
105:14 |
1 |
- |
100 |
13 |
|
|
Kategorija ŽENSKE |
144 MHz |
1. |
Maja MARUŠIČ |
S53JPQ |
97:23 |
4 |
- |
82 |
11 |
|
|
2. |
Adrijana MOŠKON |
S53JPQ |
107:13 |
4 |
- |
83 |
6 |
|
|
3. |
Nina RADI |
S59DHP |
118:34 |
4 |
- |
103 |
8 |
|
|
4. |
Petra LEVIČAR |
S53JPQ |
130:24 |
3 |
- |
81 |
16 |
|
|
Kategorija JUNIORJI |
144 MHz |
1. |
Žiga BATIČ |
S53AAN |
125:01 |
4 |
- |
115 |
16 |
|
|
2. |
Urban SENICA |
S59DHP |
99:54 |
2 |
- |
102 |
6 |
|
|
3. |
Armin ČRNIGOJ |
S53AAN |
120:15 |
2 |
- |
92 |
11 |
|
|
4. |
Sebastijan KUŽNER |
S59DPG |
88:00 |
1 |
- |
96 |
12 |
|
|
|
Marino JELINEK |
S59DIQ |
145:00 |
4 |
- |
86 |
2 |
|
izven časa |
Kategorija SENIORJI |
144 MHz |
1. |
Niko GABERC |
S59DIQ |
73:41 |
5 |
- |
85 |
3 |
|
|
2. |
Mitja ŠTRMAN |
S59DIQ |
74:37 |
5 |
- |
84 |
12 |
|
|
3. |
David ČUFER |
S53AAN |
81:38 |
5 |
- |
93 |
15 |
|
|
4. |
Andrej TROJER |
S53CAB |
83:30 |
5 |
- |
97 |
1 |
|
|
5. |
Boris HROVAT |
S53CAB |
106:27 |
5 |
- |
108 |
4 |
|
|
6. |
Danilo KUNŠEK |
S59DHP |
122:23 |
5 |
- |
106 |
5 |
|
|
7. |
Matic PETERKA |
S53CAB |
123:16 |
5 |
- |
109 |
7 |
|
|
8. |
Peter OREŠNIK |
S53CAB |
133:26 |
5 |
- |
94 |
13 |
|
|
9. |
Blaž VOLK |
S53AAN |
129:11 |
3 |
- |
114 |
17 |
|
|
|
Davor MOŽIČ |
S59DHP |
148:09 |
5 |
- |
105 |
2 |
|
izven časa |
|
Niki ŽVEGLIČ |
S59DHP |
147:46 |
4 |
- |
104 |
14 |
|
izven časa |
Kategorija VETERANI |
144 MHz |
1. |
Ivo JEREB |
S59DRW |
71:19 |
4 |
- |
107 |
7 |
|
|
2. |
Stanko ČUFER |
S53AAN |
79:55 |
4 |
- |
91 |
9 |
|
|
3. |
Zdravko IVAČIČ |
S59DXU |
117:26 |
4 |
- |
117 |
5 |
|
|
4. |
Ivan LAZAR |
S59DIQ |
127:24 |
4 |
- |
112 |
10 |
|
|
5. |
Janko KUSELJ |
S53JPQ |
100:14 |
3 |
- |
111 |
8 |
|
|
6. |
Jože ONIČ |
S59DXU |
136:10 |
3 |
- |
118 |
1 |
|
|
|
Jože KOSI |
S59DIQ |
143:01 |
3 |
- |
113 |
17 |
|
izven časa |
|
Miroslav KUŽNER |
S59DPG |
166:10 |
3 |
- |
116 |
14 |
|
izven časa |
Čas lova - 140 minut!
Posamezne kolone pri rezultatih pomenijo: doseženo mesto, priimek in ime, klub, čas lova, število odkritih oddajnikov, štartna številka in skupina, v kateri je tekmovalec štartal.
|
Predsednik ARG komisije: |
|
Franci ŽANKAR, S57CT |