REZULTATI
ODPRTO UKV ARG PRVENSTVO ZRS 2009
Komenda, 16.05.2009
RAZVRSTITEV DRŽAVNEGA PRVENSTVA ZRS:
Kategorija PIONIRJI |
144 MHz |
1. |
Luka STEGNE |
S59DHP |
86:10 |
3 |
- |
19 |
13 |
|
|
2. |
Armin ČRNIGOJ |
S53AAN |
90:41 |
3 |
- |
105 |
3 |
|
|
3. |
Matic KUSELJ |
S59DHP |
91:27 |
3 |
- |
99 |
2 |
|
|
4. |
Jerneja SAMEC |
S53AAN |
92:20 |
3 |
- |
17 |
9 |
|
|
5. |
Ana ČUFER |
S53AAN |
100:28 |
3 |
- |
16 |
11 |
|
|
6. |
Maruša ŠTOKELJ |
S53AAN |
112:18 |
3 |
- |
18 |
5 |
|
|
7. |
Marko KUŽNER |
S59DPG |
102:03 |
2 |
- |
93 |
7 |
|
|
8. |
Urban BATIČ |
S53AAN |
109:51 |
2 |
- |
6 |
15 |
|
|
9. |
Bojan JELIČ |
S53JPQ |
116:16 |
2 |
- |
103 |
17 |
|
|
10. |
Maja KOŠTRUN |
S59DHP |
118:18 |
2 |
- |
20 |
6 |
|
|
Kategorija ŽENSKE |
144 MHz |
1. |
Maja MARUŠIČ |
S53JPQ |
91:12 |
4 |
- |
101 |
12 |
|
|
2. |
Adrijana MOŠKON |
S53JPQ |
116:19 |
4 |
- |
100 |
8 |
|
|
3. |
Petra LEVIČAR |
S53JPQ |
133:24 |
2 |
- |
102 |
16 |
|
|
|
Nina RADI |
S59DHP |
141:20 |
4 |
- |
15 |
4 |
|
izven časa |
Kategorija JUNIORJI |
144 MHz |
1. |
David ČUFER |
S53AAN |
74:49 |
4 |
- |
107 |
7 |
|
|
2. |
Matic PETERKA |
S53CAB |
85:35 |
4 |
- |
5 |
14 |
|
|
3. |
Žiga BATIČ |
S53AAN |
119:11 |
4 |
- |
112 |
2 |
|
|
4. |
Niko HALOŽAN |
S59DIQ |
127:42 |
3 |
- |
97 |
10 |
|
|
5. |
Sebastijan KUŽNER |
S59DPG |
135:35 |
3 |
- |
92 |
5 |
|
|
6. |
Jan HALOŽAN |
S59DPG |
75:00 |
2 |
- |
94 |
1 |
|
|
7. |
Marino JELINEK |
S59DIQ |
113:18 |
2 |
- |
98 |
17 |
|
|
Kategorija SENIORJI |
144 MHz |
1. |
Matjaž ŠTOKELJ |
S53AAN |
78:08 |
5 |
- |
111 |
17 |
|
|
2. |
Niko GABERC |
S59DIQ |
82:17 |
5 |
- |
96 |
15 |
|
|
3. |
Mitja ŠTRMAN |
S59DIQ |
95:56 |
5 |
- |
95 |
1 |
|
|
4. |
Tomaž KUNŠEK |
S59DHP |
98:58 |
5 |
- |
109 |
5 |
|
|
5. |
Zoran FURMAN |
S59DXU |
100:39 |
5 |
- |
13 |
3 |
|
|
6. |
Danilo KUNŠEK |
S59DHP |
110:33 |
5 |
- |
108 |
9 |
|
|
7. |
Peter OREŠNIK |
S53CAB |
115:42 |
5 |
- |
1 |
11 |
|
|
8. |
Nejc DERŽIČ |
S53JPQ |
133:55 |
5 |
- |
104 |
13 |
|
|
9. |
Andrej TROJER |
S53CAB |
137:04 |
5 |
- |
114 |
7 |
|
|
Kategorija VETERANI |
144 MHz |
1. |
Ivo JEREB |
S59DRW |
80:26 |
4 |
- |
110 |
4 |
|
|
2. |
Jože KOSI |
S59DIQ |
93:20 |
4 |
- |
116 |
12 |
|
|
3. |
Stanko ČUFER |
S53AAN |
123:44 |
4 |
- |
106 |
10 |
|
|
4. |
Jože ONIČ |
S59DXU |
129:21 |
4 |
- |
119 |
8 |
|
|
5. |
Ivan LAZAR |
S59DIQ |
104:11 |
3 |
- |
115 |
2 |
|
|
6. |
Janko KUSELJ |
S53JPQ |
123:13 |
3 |
- |
113 |
6 |
|
|
7. |
Miroslav KUŽNER |
S59DPG |
107:52 |
2 |
- |
117 |
16 |
|
|
|
Zdravko IVAČIČ |
S59DXU |
200:02 |
4 |
- |
118 |
14 |
|
izven časa |
Čas lova - 140 minut!
Posamezne kolone pri rezultatih pomenijo: doseženo mesto, priimek in ime, klub, čas lova, število odkritih oddajnikov, štartna številka in skupina, v kateri je tekmovalec štartal.
|
Predsednik ARG komisije: |
|
Franci ŽANKAR, S57CT |