REZULTATI
ODPRTO UKV ARG PRVENSTVO RADIOKLUBA DOMŽALE
Domžale, 25.04.2009
GENERALNA RAZVRSTITEV:
Kategorija PIONIRJI |
144 MHz |
1. |
Bojan JELIČ |
S53JPQ |
60:55 |
3 |
- |
110 |
4 |
|
|
2. |
Jurij RADI |
S59DHP |
66:00 |
3 |
- |
12 |
3 |
|
|
3. |
Matic KUSELJ |
S59DHP |
70:23 |
3 |
- |
108 |
9 |
|
|
4. |
Luka STEGNE |
S59DHP |
76:22 |
3 |
- |
13 |
1 |
|
|
5. |
Armin ČRNIGOJ |
S53AAN |
76:25 |
3 |
- |
106 |
12 |
|
|
6. |
Urban BATIČ |
S53AAN |
95:33 |
3 |
- |
6 |
10 |
|
|
7. |
Ana ČUFER |
S53AAN |
103:34 |
3 |
- |
7 |
2 |
|
|
8. |
Maja KOŠTRUN |
S59DHP |
104:01 |
3 |
- |
14 |
13 |
|
|
9. |
Jerneja SAMEC |
S53AAN |
113:00 |
3 |
- |
5 |
5 |
|
|
10. |
Tadej TIHOLE |
S59DHP |
114:23 |
3 |
- |
11 |
11 |
|
|
11. |
Marko KUŽNER |
S59DPG |
116:09 |
3 |
- |
97 |
8 |
|
|
12. |
Jure ZELIČ |
S59DHP |
85:33 |
2 |
- |
10 |
7 |
|
|
13. |
Kaja BRATINA |
S53AAN |
106:09 |
2 |
- |
3 |
6 |
|
|
Kategorija ŽENSKE |
144 MHz |
1. |
Maja MARUŠIČ |
S53JPQ |
83:40 |
4 |
- |
109 |
2 |
|
|
2. |
Adrijana MOŠKON |
S53JPQ |
100:53 |
4 |
- |
2 |
9 |
|
|
3. |
Nina RADI |
S59DHP |
136:26 |
3 |
- |
8 |
6 |
|
|
Kategorija JUNIORJI |
144 MHz |
1. |
David ČUFER |
S53AAN |
114:08 |
4 |
- |
107 |
16 |
|
|
2. |
Matic PETERKA |
S53CAB |
117:45 |
4 |
- |
17 |
11 |
|
|
3. |
Matic BRATINA |
S53AAN |
74:51 |
3 |
- |
93 |
1 |
|
|
4. |
Leon KOSEM |
S59DHP |
85:32 |
3 |
- |
101 |
5 |
|
|
5. |
Urban SENICA |
S59DHP |
112:24 |
3 |
- |
103 |
14 |
|
|
6. |
Žiga BATIČ |
S53AAN |
114:09 |
3 |
- |
139 |
15 |
|
|
7. |
Sebastijan KUŽNER |
S59DPG |
82:35 |
2 |
- |
96 |
4 |
|
|
8. |
Jan HALOŽAN |
S59DPG |
122:28 |
2 |
- |
98 |
12 |
|
|
|
Tomaž ŽNIDARŠIČ |
S59DHP |
54:33 |
0 |
- |
102 |
8 |
|
brez TX |
|
Samo ŠALAMUN |
S59DIQ |
93:48 |
0 |
- |
9 |
3 |
|
brez TX |
Kategorija SENIORJI |
144 MHz |
1. |
Danilo KUNŠEK |
S59DHP |
93:14 |
5 |
- |
100 |
16 |
|
|
2. |
Peter OREŠNIK |
S53CAB |
112:17 |
5 |
- |
1 |
8 |
|
|
3. |
Niko GABERC |
S59DIQ |
112:39 |
5 |
- |
104 |
10 |
|
|
4. |
Tomaž KUNŠEK |
S59DHP |
126:32 |
5 |
- |
99 |
2 |
|
|
5. |
Mitja ŠTRMAN |
S59DIQ |
137:59 |
5 |
- |
105 |
12 |
|
|
6. |
Zoran FURMAN |
S59DXU |
122:19 |
4 |
- |
15 |
14 |
|
|
7. |
Matjaž ŠTOKELJ |
S53AAN |
74:15 |
3 |
- |
138 |
13 |
|
|
8. |
Andrej TROJER |
S53CAB |
137:25 |
2 |
- |
134 |
3 |
|
|
|
Boris HROVAT |
S53CAB |
149:45 |
5 |
- |
16 |
6 |
|
izven časa |
Kategorija VETERANI |
144 MHz |
1. |
Ivo JEREB |
S59DRW |
67:05 |
4 |
- |
133 |
9 |
|
|
2. |
Jože ONIČ |
S59DXU |
109:16 |
4 |
- |
135 |
5 |
|
|
3. |
Jože KOSI |
S59DIQ |
121:33 |
4 |
- |
137 |
15 |
|
|
4. |
Stanko ČUFER |
S53AAN |
139:28 |
4 |
- |
4 |
4 |
|
|
5. |
Zdravko IVAČIČ |
S59DXU |
111:28 |
2 |
- |
136 |
7 |
|
|
|
Janko KUSELJ |
S53JPQ |
146:37 |
2 |
- |
140 |
1 |
|
izven časa |
Čas lova - 140 minut!
Posamezne kolone pri rezultatih pomenijo: doseženo mesto, priimek in ime, klub, čas lova, število odkritih oddajnikov, štartna številka in skupina, v kateri je tekmovalec štartal.
|
Predsednik ARG komisije: |
|
Franci ŽANKAR, S57CT |