REZULTATI
ODPRTO UKV ARG PRVENSTVO RADIOKLUBA ORMOŽ
Ormož, 31.05.2008
GENERALNA RAZVRSTITEV:
Kategorija PIONIRJI |
144 MHz |
1. |
Žiga BATIČ |
S53AAN |
73:08 |
3 |
- |
101 |
14 |
|
|
2. |
Urban SENICA |
S59DHP |
105:19 |
3 |
- |
106 |
4 |
|
|
3. |
Maja KOŠTRUN |
S59DHP |
115:49 |
1 |
- |
109 |
8 |
|
|
Kategorija ŽENSKE |
144 MHz |
1. |
Maja MARUŠIČ |
S53JPQ |
66:53 |
4 |
- |
103 |
16 |
|
|
2. |
Vita ŠTEFANČIČ |
S59DIQ |
75:15 |
4 |
- |
94 |
6 |
|
|
3. |
Nina RADI |
S59DHP |
80:04 |
4 |
- |
97 |
2 |
|
|
4. |
Smiljana JANŽEK |
9A1CMS |
108:39 |
3 |
- |
98 |
12 |
|
|
5. |
Petra LEVIČAR |
S53JPQ |
135:14 |
3 |
- |
104 |
9 |
|
|
Kategorija JUNIORJI |
144 MHz |
1. |
David ČUFER |
S53AAN |
100:45 |
4 |
- |
100 |
9 |
|
|
2. |
Matic PETERKA |
S53CAB |
104:23 |
4 |
- |
95 |
4 |
|
|
3. |
Niko HALOŽAN |
S59DIQ |
112:49 |
4 |
- |
105 |
16 |
|
|
4. |
Davor MOŽIČ |
S59DHP |
116:51 |
4 |
- |
107 |
6 |
|
|
5. |
Simon KOLMAN |
S59DHP |
127:33 |
4 |
- |
110 |
12 |
|
|
6. |
Leon KOSEM |
S59DHP |
130:35 |
4 |
- |
108 |
14 |
|
|
|
Samo ŠALAMUN |
S59DIQ |
148:32 |
4 |
- |
93 |
2 |
|
izven časa |
Kategorija SENIORJI |
144 MHz |
1. |
Niko GABERC |
S59DIQ |
66:55 |
5 |
- |
96 |
7 |
|
|
2. |
Mitja ŠTRMAN |
S59DIQ |
67:34 |
5 |
- |
102 |
10 |
|
|
3. |
Danilo KUNŠEK |
S59DHP |
70:43 |
5 |
- |
112 |
15 |
|
|
4. |
Matjaž ŠTOKELJ |
S53AAN |
86:07 |
5 |
- |
117 |
1 |
|
|
5. |
Andrej TROJER |
S53CAB |
90:30 |
5 |
- |
124 |
13 |
|
|
6. |
Ivo JEREB |
S59DRW |
93:35 |
5 |
- |
122 |
11 |
|
|
7. |
Stanko ŠMIGOC |
S59DIQ |
132:48 |
5 |
- |
115 |
3 |
|
|
|
Peter OREŠNIK |
S53CAB |
148:38 |
4 |
- |
81 |
5 |
|
izven časa |
Kategorija VETERANI |
144 MHz |
1. |
Vladimir VINKO |
9A1CMS |
77:27 |
4 |
- |
120 |
8 |
|
|
2. |
Dražen JANŽEK |
9A1CMS |
81:28 |
4 |
- |
123 |
14 |
|
|
3. |
Jože KOSI |
S59DIQ |
82:32 |
4 |
- |
114 |
15 |
|
|
4. |
Branimir VINKO |
9A1CMS |
82:49 |
4 |
- |
121 |
3 |
|
|
5. |
Darko KLARIĆ |
9A1EZA |
93:57 |
4 |
- |
119 |
11 |
|
|
6. |
Ivan LAZAR |
S59DIQ |
106:40 |
4 |
- |
111 |
1 |
|
|
7. |
Stanko ČUFER |
S53AAN |
121:10 |
4 |
- |
99 |
5 |
|
|
8. |
Jože ONIČ |
S59DXU |
127:05 |
4 |
- |
116 |
13 |
|
|
9. |
Janko KUSELJ |
S53JPQ |
138:00 |
4 |
- |
113 |
7 |
|
|
10. |
Nevenko DOLOVSKI |
9A1EZA |
133:06 |
3 |
- |
118 |
10 |
|
|
Čas lova - 140 minut!
Posamezne kolone pri rezultatih pomenijo: doseženo mesto, priimek in ime, klub, čas lova, število odkritih oddajnikov, štartna številka in skupina, v kateri je tekmovalec štartal.
|
Predsednik ARG komisije: |
|
Franci ŽANKAR, S57CT |